Ziraat Bankası personel alımı için sonuçlar açıklandı. Az Önce gelen duyuruya göre Ziraat Bankası 2022 yılı Banka Personeli Alımı için başvuru almıştı. Binlerce aday tarafından yapılan başvurular incelenerek sınava katılacak adaylar va Sınav giriş belgeleri duyurulmuştur.

İşin Olsa ekibi olarak her haberde titizlikle hazırladığımız gibi bu haberde de sınavlara katılacak adaylar için sınav konularını tek sayfada derledik.

460 Banka Personeli Alımı Yapılacak!

Ziraat Bankası 2022 yılı için bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı yapacağını bildirmişti. Alımlar farklı kadrolarda ve birimlerde yapılacak olup kontenjan dağılımı şöyleydi;

  • Ziraat Bankası A.Ş. 30 Müfettiş Yardımcısı,
  • Ziraat Bankası A.Ş. 100 Uzman Yardımcısı,
  • Ziraat Bankası A.Ş. 150 Servis Görevlisi,
  • Ziraat Katılım Bankası A.Ş. 80 Uzman Yardımcısı,
  • Ziraat Teknoloji A.Ş. 100 Uzman Yardımcısı,

Sınav Giriş Belgeleri Sorgulama Ekranı:

Anadolu Üniversitesinden gelmiş olan duyuru ile Ziraat Bankası personel alımı sonuçları açıklandı. Gelmiş olan duyuruya göre, "20 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan Ziraat Bankası ve Ziraat Finans Grubu Şirketleri İşe Alım Sınavı giriş belgeleri yayımlanmıştır. Sınav giriş belgelerine sisteme giriş yapılarak erişilebilir." şeklinde açıklanmıştır.

Sınav Detayları Nedir?

Sınavlar yazılı ve sözlü olarak iki aşamadan oluşmaktadır. Ankara ve İstanbul merkezli yapılacak Banka personeli alımı sınavları için 20 Şubat 2022 saat 10:00 olarak belirtilmiştir. Sınav konularına aşağıdaki bağlantılar üzerinde ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası 2022 Yılı 30 Müfettiş Yardımcısı Alımı Sınav Konuları

Ziraat Bankası 2022 Yılı 100 Uzman Yardımcısı Alımı Sınav Konuları

Ziraat Bankası 150 Servis Görevlisi Alımı 2022 Sınav Konuları

Ziraat Teknoloji ve Katılım Bankası 180 Uzman Yardımcısı Sınav Konuları