İş Bankası yeni duyuru yayımladı. Bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere yayımlanmış olan duyuruya göre 5 farklı şehirde olmak üzere Ege Bölgesi personel alımı gerçekleştirilecek. Ayrıca İş Bankası ilanına göre Engelli Personel Alımı kadrosunda alım yapılacak. 

Peki yayımlanmış olan Banka Personel Alımı ilanına göre İş Bankası hangi şartlarda ve kontenjanda personel alımı gerçekleştirilecek. İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilan hakkında detayları aktaracağız.

İş Bankası Personel Alımı Kontenjan Bilgisi:

İş Bankası yayımladığı lise mezunu personel alımı ilanına göre 5 farklı şehirde istihdam edilmek üzere ve İlgili şehirlerde Şubelerde temel bankacılık hizmetlerini yerine getirmek üzere Operasyon Destek Elemanı (Engelli Kadrosu İçin) pozisyonunda görevlendirilecek personel alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Yapılacak Şehirler:

Ege Bölgesi kapsamında olmak üzere;

  • Balıkesir,
  • Denizli,
  • İzmir,
  • Muğla,
  • Uşak,

Operasyon Görevlisi Ne İş Yapar?

Operasyon Destek Elemanı pozisyonundaki çalışanlar, Şubelerde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesine destek olan görevleri yerine getirir. Şubeleride performanslarına ve yetkinliklerine göre gişe, operasyon veya kredi hizmetlerinin yerine getirilmesi için görev yaparlar.​

Operasyon Görevlisi Alımı Şartları Nelerdir?

İş Bankası personel alımı kapsamında yayımlanmış olan ilan için adaylardan genel olarak;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta mecburi hizmet zorunluluğu olmamak, Alım yapılacak şehirlerde ikamet ediyor olmak, Daha önce banka tarafından yapılan Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarını herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

genel şartları aranacak.

Eğitim Şartı Nedir?

30.06.2024 itibarıyla lise, ticaret meslek lisesi veya 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak.

Yaş Şartı Nedir?

30.06.2024 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (30.06.1994 ve sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.)

Engelli Olma Şartı:

Bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki engelleri nedeniyle  çalışma gücünün en az %40’ından yoksun olduğunu tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu raporuyla belgelemek.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası personel alımı başvurusu için süreç ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 11 Temmuz 2024 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece Online olarak İş Bankası kariyer adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

İLANIN DETAYLARI: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/ege-bolgesi-operasyon-destek-elemani-alimi--engelli-kadrosu--2024ODE2