Ülkemizin önemli market zincirleri arasında yer almakta olan Yunus Marketler 1989 yılında aile şirketi olarak kuruldu ve işlemlerine başladı. Kurulduğu ilk günden beri kesintisiz olarak hizmet veren 50'den fazla şubesi 33 bin metre kareden fazla satış alanı ile müşteri memnuniyetine önem vermekte olup özellikle Ankara başta olmak üzere kurulu bulunduğu tüm şehirlerde değişmez bir parça olarak bilinmektedir. Binlerce personele istihdam fırsatı sağlamakta olan Yunus Marketi yeni personel alımlarını gerçekleştirmekte olup resmi internet sitesinde ki CV başvuruları ile müracaatları kabul ediyor. Peki Yunus Marketler personel alımları hangi pozisyonlar için yapılacak, adaylar başvurularını nasıl yapabilir?

İş İlanları Nedir?

Yunus Marketler personel alımında iş ilanlarına göre kategorilere ayırmamış olup adaylar kutucuklara çalışma alanlarını kendi yazmaktadır. Buna göre manav, balık ürünleri, kasap, unlu mamüller, kozmetik, kasiyer, diğer reyonlar, satış görevlisi, çağrı merkezi personeli, şoför, depo elemanı, depo sorumlusu, araç yükleme personeli, dağıtıcı, yazılım uzmanı vb. gibi pozisyonlar için adaylar başvurularını yapabilir ve müracaatlarının kabul edilmesi için Yunus Marketler Zincirinden haber bekleyebilir. Peki adaylar nasıl başvurularını yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Yunus Marketler Zinciri personel alımında başvurularını yapacak olan adayların hemen aşağıda yer almakta olan müracaat linki üzerinden tüm pozisyonları görüntülemesi, pozisyonlarda aranan nitelikleri incelemesi ve sadece uyum sağladığı pozisyonlar için başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Başvuru Adresi: https://bit.ly/3m3I5qp

Diğer iş ilanları, şirketler ve pozisyonları görmek için aşağıdaki linkten mobil uygulamamızı da indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan