1841 yılında Hong Kong'da kurulan ve globalde bir dünya markası haline gelen Watsons Kozmetik firması ülkemizde de sık kullanılan ve bir çok yerde şubesi olan kuruluş olarak bilinmektedir. 16 bine yakın toplam mağazası ve yılda 5 milyardan fazla satış ile rekorlar kırmaya devan eden Watsons 180 yıldır hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte ve takım arkadaşları sayısını yeni iş ilanları ile artırmaktadır. Buna göre personel alımına başvurular internet üzerinden de devam etmekte olup Watsons'un ilanlarının detaylarını sunuyoruz

Açık Pozisyonlar Nelerdir?

Watsons internet üzerinden pozisyonları ayırmıyor ancak mağazada ya da müdürlükte çalışacağını pozisyonları düşünerek temizlik görevlisi, depo personeli, şoför, çağrı merkezi personeli, müşteri hizmetleri, satış danışmanı, mağaza müdür ya da müdür yardımcıları vb. gibi pozisyonlar için müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Watsons internet sitesinden dağıtım merkezi, genel müdürlük ya da mağaza için personel alımı başvurularını kabul ediyor. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Watsons firmasının personel alımı ilanına müracaat etmek isteyen adayların hemen aşağıda yer alan linki takip etmesi ve bu link üzerinden müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Adayların başvuru formlarına CV eklemelerini unutmaması gerekiyor.

Başvuru: https://www.watsons.com.tr/ik