Vakıfbank Memur Alımı yapıyor. 2023 yılı 1985 Memur Alımı yapılacağını bildiren Vakıfbank bünyesine farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere Banka Memuru Alımı yapılacak. Başvuruların sona ermesi ile birlikte adaylar sonuçlarını beklemeye başladı. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak sizlere Vakıfbank Memur Alımı detayları hakkında tüm bilgileri paylaşacağız.

Vakıfbank 2023 yılı Memur Alımı Kontenjanları Nelerdir?

Vakıfbank yayımladığı duyuruya göre Türkiye Geneli farklı alanlarda 1985 Memur alımı gerçekleştirilecek olup alımlar;

- 1192 Memur ( Şube ,

- 200 Memur ( Müşteri İşetişim Merkezi ),

- 110 Müfettiş Yardımcısı / Bt Müfettiş Yardımcısı / Kontrolör Yardımcısı / BT Kontrolör Yardımcısı,

- 483 Uzman Yardımcısı,

Başvuru Tarihleri Nedir?

Vakıfbank memur alımı başvurusu sona ermekte olup henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bilgileri kullanarak başvurularını gerçekleştirebilecekler. Bu kapsamda 17 Ekim 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 1 Kasım 2023 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilana ulaşabilir ve Detaylı kontenjan bilgisi ile şartlara ulaşabilecekler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/banka-personel-alimi/vakifbank-1985-memur-alimi-ilani-yayimladi-kpss-sarti-yok-sartlar-h45302.html

BAŞVURU YAPAN ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU! SENDE KATIL VE BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUN!

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

Sınav Ücretini Yatırmayan Adaylar Sınava Giremiyecek!

Adaylar başvuru esnasında Sınav Ücretini ödemeleri gereklidir. 200 TL olarak açıklanan Sınav ücreti sadece başvuru esnasında yatırılacak olup Sınav başvurusundan vazgeçen, sınava girmeyen veya alınmayan, sınavda başarısız olan, başvurusu veya sınavı geçersiz sayılan adayların yatırdıkları ücretler iade edilmeyecektir.

Sonuçlar ve Sınav Giriş Belgeleri Ne Zaman Açıklanacak?

Sınava başvurusu kabul edilen adaylar, 27.11.2023-02.12.2023 tarihleri arasında, Ankara Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi https://semsinav.ankara.edu.tr/ internet sitesinden Sınav Giriş Belgesi’ni alabileceklerdir. Yazılı sınavın yapılacağı yerin adresi ve sınav saati Sınav Giriş Belgesi’nde belirtilecektir.

Sınav Yapılacak Şehirler Hangileridir?

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elâzığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van, Zonguldak.

SONUÇLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Editör: TE Bilisim