Kalkınma ve Yatırım Bankası personel alımı ilanları yayımlaya devam ediyor. Yeni gelmiş olan ilanla göre personel alımı ve Banka Memur Alımı yapılacağını bildiren Banka personel alımı için başvurular başvuruları başladı. Adayların başvuru yapabilmeleri için bazı nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. İşin Olsa ekibi olarak devamlı olarak güncellediğimiz bu sayfamızda Kalkınma Bankası Personel alımı ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kalkınma Bankası Personel Alımı İlanları ve Güncel İlanlar:

Kalkınma Bankası Mart ayı içerisinde yayımladığı personel alımı ilan için İstanbul'da Personel alımı faaliyetlerine devam edecek. Bu kapsamda Kalkınma Bankası personel alımlar;

  • Hukuk Operasyon Yetkilisi

kadrolarında yapılacak. İlanlar için başvurular Yayımladıkları ilk gün itibari ile yapılacak. Kalkınma Bankası personel alımı başvuru şartlarına göre detaylar haberimizin devamında.

Banka Personel Alımı Genel Şartları Nelerdir?

Bankaya başvuru için genel olarak " Esnek çalışma saatlerine uygun olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Ekip çalışmasına uygun olmak, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilmek, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilmek, Analitik düşünebilme ve problem çözme becerisi yüksek, raporlama becerisine sahip, iş takibinde dikkatli ve özenli olmak, Temsil, iletişim ve koordinasyon becerileri yüksek olmak " şartları aranacaktır.

2024 Yılı Pozisyonuna Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Hukuk Operasyon Yetkilisi

  • Hukuk Biriminde ( Hukuk operasyon ekibinde ) Yetkili olarak görev yapacak Üniversitenin iilgili bölümlerinden mezun olmak,
  • Engelli Olmak,

Kalkınma Bankası 2024 Yılı Personel ve Memur Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kalkınma Bankası memur personel alımları Elektronik platformda yayımlanıyor. Bu kapsamda da başvurular sadece Elektronik ortamda yapılacaktır. Adaylar bir CV hazırlayarak Kalkınma bankası resmi İnternet adresi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Detayları: