Vakıfbank 1985 Memur Alımı İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Yok! Şartlar ve Kontenjanlar?

Vakıfbank memur alımı ilanı yayımlandı. 2023 yılı Türkiye Geneli Merkez ve Şubelerine 1985 Memur alımı yapacak. Kontenjanlar ve şartlar haberde.

Vakıfbank 1985 Memur Alımı İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Yok! Şartlar ve Kontenjanlar?

Vakıfbank Memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Banka Resmi kariyer adresi üzerinde 17 EKim 2023 tarihi ile yayımladığı memur alımı ilanına göre Vakıfbank bünyesindeki eksikliği gidermek amacı ile Türkiye Geneli Şube ve Müdürlüklerinde görevlendirilecek Banka Memur Alımı yapılacak. Vakıfbank Alımları sınav ile belirlenecek olup adayların başvuru şartlarını sağlıyor olmaları dahilinde sınava katılacaklardır.

İşin Olsa ekibi olarak Vakıfbank Memur alımı için bilmeniz gereken tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Vakıfbank 1985 Memur Alımı Kontenjan Dağılımı Nedir?

- 110 Müfettiş Yardımcısı / Bt Müfettiş Yardımcısı / Kontrolör Yardımcısı / BT Kontrolör Yardımcısı ( 70 Kişi İdari Alanda, 5 Hukuk, 30 Mühendislik, 5 Bilgisayar Mühendisliği )

- 483 Uzman Yardımcısı,

- 1192 Memur ( Şube ) ( 1052 Kişi İdari ve 140 Mühendislik ,Tarım ),

- 200 Memur ( Müşteri İşetişim Merkezi ),

Şehre Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Müfettiş Yardımcısı / Bt Müfettiş Yardımcısı / Kontrolör Yardımcısı / BT Kontrolör Yardımcısı ( 70 Kişi İdari Alanda, 5 Hukuk, 30 Mühendislik, 5 Bilgisayar Mühendisliği ) Şehre Göre Dağılım:

Uzman Yardımcısı Şehre Göre Dağılım:

Memur ( Şube ) ( 1052 Kişi İdari ve 140 Mühendislik ,Tarım ) Şehre Göre Dağılım:

İdari Alan:

Tarım ve Mühendislik:

Memur ( Müşteri İşetişim Merkezi ) Şehre Göre Dağılım:

Banka Memuru Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Vakıfbank bünyesindeki eksikliği gidermek üzere yayımlamış olduğu ilan için adaylardan genel ve özel nitelikler talep etmektedir. Bu yönde genel ve özel olarak;

Genel Başvuru Şartları Nedir?

Adaylardan genel olarak "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Vakıfbank'ta çalışırken herhangi bir nedenle ilişiklerinin kesilmemiş olması ve Daha önce banka tarafından yapılan sınavlardan birine katılmış olup Mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına enge olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak"  gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Yok!

Vakıfbank Memur alımı için adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmayacak olup KPSS siz memur Alımı yapılacaktır.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Vakıfbank adaylardan Özel olarak, Yaş, Eğitim ve İkamet şartı aranacak.

Yaş Şartı Nedir?

Adayların Sınavın yapılacağı yılın Ocak ayının ilk günü itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak gereklidir. Yani 01 Ocak 1993 ve sonrası doğumlu olmak gereklidir.

İkamet Şartı:

Müfettiş Yardımcısı, BT Müfettiş Yardımcısı, Kontrolör Yardımcısı, BT Kontrolör Yardımcısı ünvanı için ikamet şartı aranmamaktadır.

Uzman Yardımcısı ünvanına başvuran adaylar Yukarıda yer alan illerde görevlendirilecektir. Adayın başvurusu, e-Devlet ikametgah adresine göre değerlendirileceği için adayların yukarıda şehir listesinde yer alan illerde ikamet etmesi gerekmektedir. Yapılacak mülakat sonucunda başarılı olan adayların atandıkları görev yerinde en az 5 yıl görev yapma zorunluluğu bulunmaktadır.

Memur (Şube)/Memur (Müşteri İletişim Merkezi) ünvanına başvuran adaylar yukarıdaki tabloda yer alan illerde görevlendirilecektir. Adayın başvurusu, e-Devlet ikametgâh adresine göre değerlendirileceği için adayların tabloda yer alan illerde ikamet etmesi gerekmektedir. Yapılacak mülakat sonucunda başarılı olan adayların atandıkları görev yerinde en az 5 yıl görev yapma zorunluluğu bulunmaktadır.

Eğitim Şartı:

Vakıfbank İlgili kadrolarda memur alımı için adayların en az dört yıllık eğitim veren Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Vakıfbank Memur Alımı Başvurusu Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Vakıfbank 1985 Memur alımı ilanına başvurular sadece Elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda başvuru için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Başvuru Tarihleri: 17 Ekim - 1 Kasım 2023

Başvuru Adresi: Ankara Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi https://semsinav.ankara.edu.tr/ adresi üzerinden giriş yapılacak ve sınav başvuru formu doldurulacaktır. Başvuru ekranları ve sınavla ilgili uygulama esasları, ilgili adreste yer alan Sınav Uygulama Kılavuzu’nda belirtilecektir.

Sınav Ücretine Dikkat!

Vakıfbank memur alımı sınavına katılmak isteyen adaylar banka tarafından belirtilen 200 TL ücreti https://semsinav.ankara.edu.tr/ adresi üzerinden kredi kartı veya banka kartıyla başvuru esnasında gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU KILAVUZU VE İLANIN TAM METNİ BURADA

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR VE İNSTAGRAMDA TAKİP ET

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2023, 22:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sekvan BAYSAL Şırnak
Sekvan BAYSAL Şırnak - 2 ay Önce

Lise. Mezunu