Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Az Önce 10 Haziran 2023 tarihi ile Resmi Gazetede yayımlanmış olan Kamu İşçi Alımı ilanına göre Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek için Üniversitenin Hizmet birimine Kamu İşçi Alımı yapılacak. Alımlar Eskü Hükümlü veya TMY kapsamında gerçekleştirielcek. Peki başvuru şartları nelerdir? Ne Zaman başvuru yapılacak?

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Üniversiteye Kamu personel alımları için en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden yapılacak. Buna göre Temizlik Görevlisi alımı için başvurular alınacak.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak " gibi nitelikler aranacak.

Aynı zamanda yukarıda tabloda belirtilen şartların sağlanıyor olması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversitenin başvuruları hafta baı itibari ile başlayacak. Başvurular sadece İnternet üzerinden alınacaktır. Bu kapsamda;

Başvuru Tarihleri: 12 - 16 Haziran 2023

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx  veya alo 170 çağrı merkezinden

Kura Çekimi İle Alım Yapılacak!

Sınava alınacak adayların listesi; İŞKUR'un gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle münhal kadronun dört katı asıl ve dört katı yedek, öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle de münhal kadronun dört katı asıl ve dört katı yedek olarak noter huzurunda kura ile belirlenecektir

İLANIN TAM METNİ