TÜRKŞEKER personel alımı yapıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre farklı şehirde istihdam edilmek üzere 969 Teknisyen alımı gerçekleştirilecek. TÜRKŞEKER fabrikalarda görevlendirilmek üzere Geçici personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Buna göre adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Kontenjan Dağılımı Nedir?

TÜRKŞEKER yayımladığı ilan ile 13 Farklı şehirde olmak üzere " Ağrı, Ankara, Burdur, Elazığ, Van, Konya, Eskişehir, Kars, Kastamonu, Malatya, Balıkesir, Uşak, Yozgat " şehirlerde personel alınacak.

- Bilgisayarlı Makine Teknisyeni 11,

- Mekatronik Bakım Onarım Teknisyeni 404,

- Kimya Teknisyeni 344,

- Mekaniker Buhar Kazanları Teknisyeni 28,

- Metal Teknolojisi Teknisyeni 6,

- İnşaat Teknisyeni 18,

- Makine Bakım Onarım Teknisyeni 42,

- Makine Teknisyeni 78,

- Elektrik Teknisyeni 15,

- Endüstriyel Otomasyon Teknisyeni 3,

- Tarım Makinaları Teknisyeni 20,

Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Alım yapılacak il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak"  gibi genel şartlar aranacak.

KPSS Şartı Yok!

TÜRKŞEKER personel alımı için adaylardan herhangi bir KPSS Şartı aranmayacak. Bu kapsamda adaylara değerlendirme için Kura işlemleri uygulanacaktır.

Başvurular Devam Ediyor!

TÜRKŞEKER Personel alımı başvurusu İŞKUR üzerinden gerçekleştirilmekte olup en geç 17 Temmuz 2023 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını Elektronik ortamda veya Alo170 üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI ve  İŞ İLANI NUMARALARI: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-alimi/turkseker-1000-kamu-isci-alimi-ilani-iskur-basvurusu-basladi-h44719.html