TÜRKŞEKER işçi alımı yapıyor. Hafta başında yayımlanmış olan Kamu İşçi Alımı İlanına göre TÜRKŞEKER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 13 Farklı şehirde istihdam eidilmek üzere 115 Kamu İşçi alımı yapılacağını belirtmişti. Bu kapsamda TÜRKŞEKER Kamu İşçi alımları Kura ile yapılmış olup sonuçlar az önc açıklanmıştır.

İşin Olsa ekibi olarak Bu haberimizde sizlere TÜRKŞEKER İşçi Alımı detaylarını paylaşacağız.

115 Kamu İşçi Alımı Yapıyor!

TÜRKŞEKER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere yayımladığı Kamu İşçi Alımı ilanına göre " Ağrı, Ankara Burdur Elazığ Van( Erciş ) Eskişehir Konya ( Ilgın, Ereğli ) Kars Kastamonu Malatya Balıkesir ( Susurluk ) Uşak Yozgat " şehirlerinde 115 işçi alacak. Alımlar 

  • Şeker Fabrikaları 83 İşçi,
  • Makina Fabrikalarına 32 İşçi,

kapsamında gerçekleştirilecek.

Kura İşlemleri Yapıldı!

TÜRKŞEKER işçi alımı için başvuruların 10 Kasım 2023 tarihinde sona ermesinden sonra İŞKUR yapılan Başvuruları ele alarak iletilecek Nihai Başarı listesine göre kura işlemleri 29 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 14.00’de noter huzurunda dijital kura yöntemi ile yapıldı.

Kura Sonuçları Açıklandı!

Sözlü ve Uygulama Sınavlarına Katılmaya Hak Kazanan Adaylar Listesi ile Sınav Uygulama Esasları ekte sunulmuş olup adaylar isimleri hizasında belirtilen fabrika, tarih ve saatte sınava tabi tutulacaklardır. Sınav işlemleri 11 ve 12 Aralık 2023 tarihlerinde yapılacak.

KURA SONUÇLARI VE DETAYLARI BURADA

GELİŞMELERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA