İŞKUR Eylül Ayı personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 14 Eylül 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İŞKUR'da ilan yayımladı. KPSS Puanı ile yapılacak alım memur statüsünde gerçekleştirilecek. Bu kapsamda alım detayları ve başvuru şartlarını İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Tarım Bakanlığı Memur İlan Detayı:

Alım Yapacak Kurum: Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Statüsü: Kamu

Pozisyon: 1 Kişi

Alım Yapılacak Meslek: Okul Öncesi Öğretmeni

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı için adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 40 yaşından gün almamış olmak, Üniversitelerin Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden en az 4 yıllık lisans mezunu olmak" gibi şartlar aranacak.

KPSS 60 Puan Şartı Aranacak!

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı için adaylardan KPSS Şartı aranacak. Bu yönde adayların ilgili kontenjan da KPSSP121 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Tarım Bakanlığı öğretmen alımı için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 5 gün içerisinde yani 19 Eylül 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup başvuru için aşağıdaki iş ilanı numarasını gönderebilirsiniz.

Başvuru İş İlan No (00007034022)