Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan İşçi Alımı ilanına göre Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek için farklı alanlarda İŞKUR üzerinde ilan yayımlandı. Almlar en az İlköğretim mezunu adaylardan yapılacak olup başvuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Dair Başkanlığındaki eksikliği karşılamak üzere 14 kişilik kadro ile, Beden İşçisi, Bulaşıkçı ve Traktör Şoförü kadrolarında alım yapılacak. 

Bu kapsamda çalışma adresie göre kontenjan dağılımı:

  • Isparta Merkez - 14 Beden İşçisi, 4 Bulaşıkçı ve 2 Traktör Şoförü
  • Isparta Eğirdir - 1 Beden İşçisi,
  • Isparta Yalvaç - 1 Beden İşçisi,
  • Isparta Keçiborlu - 1 Beden İşçisi,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Nitelikler Nelerdir?

Üniversite adaylardan genel olarak " En az İlköğretim mezunu olmak, Erkek adyalar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak" gibi nitelikler aranacaktır.

Kura Çekimi İle Aday Belirlenecek!

ALımlar Geçici süreli işçi kapsamında yapılacak olup çalışma aralığı 2 Ocak 2022 tarihi ile 31 mart 2022 tarihleri arasında yapılacak. Söz konusu alım için adaylara Kura işlemi uygulanacak. İŞKUR üzerinden gelen Nhai listeye göre 15 Aralık 2022 tarihinde Süleyman Demirel Üniversitesi Lütfü ÇAKMAKÇI Kültür Merkezi B Salonu'nda 15.12.2022 Perşembe günü Kura çekimi yapılacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite Kamu işçi alımları 5 Aralık 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 9 Aralık 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Aşağıdaki görselde İş İlanı Numaralarına ulaşabilirsiniz.

Editör: TE Bilisim