Kocaeli Üniversitesi'de 256 Personel Alım İlanında O Kadro İptal Edildi!

Kocaeli Üniversitesi geçtiğimiz gün yayımlamış olduğu ilan ile bünyesine 256 sözleşmeli personel alımı yapılacağını bildirmişti. Ancak kadro sayısı düşürüldü.

Kocaeli Üniversitesi'de 256 Personel Alım İlanında O Kadro İptal Edildi!

Resmi Gazete'de geçtiğimiz gün yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanına göre Kocaeli Üniversitesi büyesine 256 kişilik kadro ile sağlık personeli alacak. 20 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanan ilana göre Kocaeli Üniversitesi toplamda 256 kişilik kadro ile alım yapılacak. Ancak 28 Mayıs 2020 tarihinde gelen ilana göre o kadro ilandan kaldırıldı ve alım yapılacak sayı düştü.

İPTAL İLANI RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI!

20.05.2020 tarihli ve 31132 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanımızda yer alan; 1019 kadro nolu 1 adet diğer sağlık personeli alımı iptal edilmiştir.

DİĞER KADROLARA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

Kocaeli Üniversitesi bünyesine 255 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alacak. Alımlar, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu kadrolarına yapılacak. Alım kadroları ise, Sağlık Personeli, Sağlık Teknikeri, Röntgen Teknisyeni, Diğer Sağlık Personeli, Hemşire, Fizyoterapist, Sağlık Fizikçisi pozisyonları için alımlar yapılacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Üniversiteye sözleşmeli personel alımı başvuru süreci 20 Mayıs 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 05 Haziran 2020 tarihine kadar yapılması gereklidir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve başvuru yapabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE