Namık Kemal Üniversitesi 49 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Namık Kemal Üniversitesi personel alımı sona eriyor. Başvuru Sonuçları ne zaman açıklanacak? Değerlendirme nasıl yapılacak?

Namık Kemal Üniversitesi 49 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Namık Kemal Üniversitesi 49 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular sona ermekte olup henüz başvuru yapmayan adaylar aşağıdaki bilgileri kullanarak başvuru yapabilecekler.

Başvuru yapmış olan adaylar ise sonuçları beklemeye başladılar bile. Peki değerlendirmeler nasıl yapılacak? Başvuru Sonuçları ne zaman açıklanacak?

49 Personel Alımı Sona Eriyor!

Namık Kemal Üniversitesi bünyesine 49 kişilik kadro ile Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak üzere Lise Mezunu: 26 Destek Personeli ( 2 Her alanda personel, 11 Temizlik - Yemekhane Servis, 12 Bakım - Onarım, 1 Şoför), 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alacak. Ön Lisans Mezunu: 2 Destek Personeli (Aşçı), 8 Büro Personeli alacak. Lisans Mezunu ise 1 Büro Personeli ve 1 Eczacı alımı yapılacak.

Başvuru süreci 26 Ocak 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 9 Şubat 2022 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabilirler.

Namık Kemal Üniversitesi 49 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2022

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Üniversitenin personel alımları, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu kapsamında yapılmış olup KPSS'den P94, P93 ve P3 puan türleri ele alınarak Üniversite tarafından yapılacak sıralama ile en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılan sıralama ile belirlenecektir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuru süreci 9 Şubat 2022 tarihi ile sona ermiş olup sonuçların en geç 20 Şubat 2022 tarihine kadar açıklanması beklenmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Tekin
Ahmet Tekin - 2 yıl Önce

Namık Kemal Universite Hastanesi'ne atamasiz torpille yapılan alımlar yapılıyor!!! Binlerce odyolog atama beklerken torpille odyolog alımı yapılmış!! Hakkımız haram olsun, peşini birakmayacagiz...

Ferit bilen
Ferit bilen - 2 yıl Önce

Garsonluk ve veya kantin görevlisi olarak besyildir sofra şirket çalışmaktayız Vakıfbank genel müdürlüğü ve kantin görevlisi olarak tim aynı şirkette halen çalışıyorum