Karadeniz Teknik Üniversitesi 38 Personel Alıyor! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı için ilana çıktı. En az lise mezunu adaylar içerisinden 38 kişilik kadro ile sözleşmeli sağlık personeli alınacak.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 38 Personel Alıyor! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Karadeniz Teknik Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak. Farabi Hastanesi Başhekimliğine yapılacak personel alımları için başvuru süreci başlamıştır. Adaylar başvurularını bazı nitelik kapsamında yapacaklar. Bu yönde Lise Ön Lisans ve Lisans mezunu KPSS puanı ile alım yapılacak olup kadro dağlımı ve şartlar şöyledir.

Mezuniyete Göre Kadro Dağılımı:

38 Kişilik kadro ile Hemşire, Laborant, Sağlık Teknikeri ve Röntgen Teknisyeni pozisyonlarında personel alımları yapılacak. Bu yönde;

Lise Mezunu 2 Hemşire alınacak.

Ön Lisans Mezunu 1 Laborant, 7 Sağlık Teknikeri ve 2 Röntgen Teknisyeni alınacak.

Lisans Mezunu ise 26 Hemşire alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır.

Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1(bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar. Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile, iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişiği bulunmamak.

Adaylar mezuniyetine göre; 2020 KPSS Lisans (B) grubu 2018 KPSS Önlisans (B) grubu ve 2018 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı için başvurular 23 Kasım 2020 tarihi ile başlayacak olup en geç 07 Aralık 2020 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvurular istenen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığının personelilan.ktu.edu.tr/adresinden yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE