Şehitkamil Belediyesi memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce 25 Ekim 2023 tarihli Resmi gazetede yayımlanmış olan Memur alımı ilanına göre Belediye 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Belediye Zabıta Memuru yönetmeliğine göre 35 kişilik kadro ile Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Belediye Memur Alımı Kontenjan Bilgisi:

Gaziantep te hizmet veren Şehitkamil Belediyesi bünyesine 35 kişilik boş kadro ile Ön Lisans ve Lisans mezunu zabıta memuru alımı gerçekleştirilecek. Buna göre;

  • Ön Lisans mezunu 25 Zabıta memuru,
  • Lisans Mezunu 10 Zabıta memuru,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Şehitkamil Belediyesi memur alımında adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise, KPSS , Eğitim şartları aranacak.

KPSS Şartı nedir?

2022 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans için p93 ve Lisans için P3 puan türünden e az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

Eğitim Şartı nedi?

Zabıta Memuru Alımı Şartları?

Erkeklerde 167 cm ve Kadınlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Yapılacak sınav tarihi ile 30 yaşından büyük olmamak gibi şartlar aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye Memur alımı başvurusu 4 Aralık 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 8 Aralık 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece Şehitkamil Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Aydınlar Mah. 03065 nolu Cad. No: 34 Şehitkamil/ GAZİANTEP adresine şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

İLANIN TAM METNİ