Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel Alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede 28 Temmuz 2023 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsanında istihdam edilmek üzere farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Kontenjan Dağılımı Nedir?

Üniversiteye 6 Kişilik kadro ile;

  • 2 Büro Personeli,
  • 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 3 Temizlik Görevlisi,

olmak üzere 6 kişilik kadro ile, İstanbul Hamidiye Külliyesi’nde ve Ankara Gülhane Külliyesi’nde bulunan birimlerde istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı için 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak " gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı ve Eğitim şartı:

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece ; http://sozlesmeli.sbu.edu.tr adresimizde bulunan Başvuru Talep Formu’nu bilgisayar ortamında doldurup istenilen belgeler ile şahsen yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 28 Temmuz - 11 Ağustos 2023

İLANIN TAM METNİ