Sağlık Bakanlığı 2024 yılı 8 bin işçi alımı için başvurular sona eriyor. İŞKUR ile alınacak başvurular için adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere Sağlık Bakanlığı işçi alımı hakkında detayları paylaşacağız.

Başvurularda Son Gün!

Sağlık Bakanlığı işçi alımı için başvurular sona eriyor. Başvurular 23 Şubat 2024 tarihi ile başlamıştı. Artık sona ermekte olan başvurular en geç 27 Şubat 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvuru yapmamış olan adayar haber içerisindeki başvuru bilgilerini inceleyebilirler.

Son Başvuru Tarihi: 27 Şubat 2024

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR BURADA

Sağlık Bakanlığı personel alımını yüzbinlerce aday Başvuru yapacak . İşin Olsa ekibi olarak tamamen yardımlaşma için açtığımız sayfamıza sizleride bekleriz. Kadın veya Erkek adayların hepsi burada.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

8 Bin İşçi Alımı Yapılacak!

Bildiğiniz üzere Sağlık Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Türkiye Geneli olmak üzere farklı Hastanelerde görevlendirilecek 8 Bin Kamu İşçi Alımı yapacak.

Daha önce de Bakan tarafından alım yapılacağı paylaşılmıştı ve Kontenjan sayısı açıklanmıştı. İlgili ilan İŞKUR üzrinde yayımlanarak başvuru tarihleri ve kontenjanları belli oldu.

Hangi Kadrolarda İşçi Alımı Yapılacak?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan İşçi alımı ilanına göre 8000 kişilik kadro ile kontenjan dağılımı aşağıdadır.

 • 84 Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elamanı,
 • 127 Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı,
 • 144 Elektrikçi (Genel),
 • 143 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı,
 • 64 İnşaat Boyacısı/Boyacı,
 • 32 Marangoz,
 • 2 Oto Bakım Onarımcısı / Otomotiv Mekanikçisi
 • 2 Oto Elektrikçi,
 • 2 Otomotiv Kaportacısı,
 • 600 Klinik Destek Elemanı,
 • 3250 Güvenlik Görevlisi,
 • 3550 Temizlik Görevlisi,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Adayların öncelikle genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacaktır.

KPSS Şartı Yok!

Sağlık Bakanlığı işçi alımı için adaylardan herhangi bir KPSS şartı talep edilmeyecektir. Bu kapsamda alımlar kura işlemleri ile gerçekleştirilecek.

Yaş Şartı nedir?

Başvuru tarihinin son günü itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak. Başvuru tarihinin ilk günü itibarıyla 40 yaşını doldurmamış olmak (23/02/1984 ve daha sonraki doğumlular başvuru yapabilecektir).

Sağlık Şartı:

Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı bulunmadığını belgelemek (Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir).

Kontenjana Göre Özel Şartlar Nedir?

Temizlik Görevlisi Alımı Şartları:

 • En az 5 yıllık ilkokul (yetişkinler II. kademe eğitimi başarı belgesine sahip olanlar dahil) mezunu olmak.

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) Alımı Şartları:

 1. Ortaöğretim kurumlarından veya ön lisans programlarından veya lisans bölümlerinden mezun olmak.
 2. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun gereği geçerliliği devam eden özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. (Silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip olanlar da başvuru yapabilir.)
 3. Engelli veya eski hükümlü olmamak.

Elektrikçi (Genel) Alımı Şartları:

Ortaöğretim kurumlarının; Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı ve dallarının birinden veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanının Endüstriyel Elektronik dalından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanının Endüstriyel Kontrol dalından veya denk alan/dalının birinden mezun olmak ve/veya ön lisans eğitim kurumlarının; Elektrik Teknolojisi, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Deniz Elektroniği ön lisans programlarından birinden mezun olmak ve/veya denk programlardan mezun olmak.

Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elamanı Alımı Şartları:

Ortaöğretim kurumlarının; Bilişim Teknolojileri alanı ve dallarından veya denk alan/dalının birinden mezun olmak ve/veya ön lisans eğitim kurumlarının; Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muharebe ve Elektronik Bilgi Sistemleri ön lisans programlarından birinden mezun olmak ve/veya denk programlardan mezun olmak.

Marangoz Alımı Şartları:

Ortaöğretim kurumlarının; Ahşap Teknolojisi alanı ve dalları veya Mobilya ve İç Mekan Tasarımı alanı ve dallarından birinden veya denk alan/dalının birinden mezun olmak ve/veya ön lisans eğitim kurumlarının; Ağaç İşleri veya Mobilya ve Dekorasyon ön lisans programlarından birinden veya denk programlardan mezun olmak.

Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı Alımı Şartları:

Ortaöğretim kurumlarının; Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanı ve dallarından birinden veya denk alan/dalının birinden mezun olmak ve/veya ön lisans eğitim kurumlarının; Yapı Donatım Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi, Yapı İnşaat, Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Doğalgaz ve Isıtma, Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi ön lisans programlarından birinden veya denk programlardan mezun olmak.

Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı Alımı Şartları:

Ortaöğretim kurumlarının; Biyomedikal Cihaz Teknolojileri alanı ve dallarından veya denk alan/dalının birinden mezun olmak ve/veya ön lisans eğitim kurumlarının; Biyomedikal Cihaz Teknolojisi veya Biyomedikal Bilimler ön lisans programından veya denk programdan mezun olmak.

İnşaat Boyacısı/Boyacı Alımı Şartları:

Ortaöğretim kurumlarının; İnşaat Teknolojisi alanı ve dalları veya Ahşap Teknolojisi alanı - Ahşap Yapı (Doğramacılık) dalından veya denk alan/dalının birinden mezun olmak ve/veya ön lisans eğitim kurumlarının; Boya Teknolojisi, İnşaat ve Sanayi Boya Uygulama Teknolojisi, Boya ve İzolasyon Uygulama Teknikleri, Yalıtım Teknolojisi, Yapı Yalıtım Teknolojisi ön lisans programından veya denk programdan mezun olmak.

Klinik Destek Elemanı (Hastane) Alımı Şartları:

Ortaöğretim kurumlarının Sağlık Hizmetleri alanında Hemşire Yardımcılığı, Ebe Yardımcılığı, Sağlık Bakım Teknisyenliği dalından mezun olmak.

27 Bin Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Başladı!

Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı kapsamında ÖSYM aracılığı ile KPSS 2024/5 kapsamında 27 bin sözleşmeli personel alımı yapılacak. Tercih kılavuzu detaylarını aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı KPSS 2024/5 İle 27 Bin Personel Alımı Sona Eriyor! Sağlık Bakanlığı KPSS 2024/5 İle 27 Bin Personel Alımı Sona Eriyor!

İŞKUR Başvurusu Nasıl Yapılacak? Görsel Anlatım:

Sağlık Bakanlığı İŞKUR İşçi alımı ilanlarına başvuru yapmak için adaylar öncelikle Üyelik bilgileri ile İŞKUR sistemine giriş yapmaları gerekmektedir. Aşağıda sizlerle bazı kadrolar için görsel anlatım yapacağın. Tüm pozisyonlar için aşağıdaki adımlar uygulanacaktır.

ADIM ADIM GÖRESELLİ BAŞVURU YÖNTEMİ:

ÜYE GİRİŞİ VEYA ÜYE OLMA:Öncelikle adaylarınesube.iskur.gov.tr/adresine girmeleri gereklidir. Sonarında İş Arayan girişi yaparak veya üyeliğiniz yoksa üye olarak İş ilanlarına erişebilirsiniz.

1. ADIM:Üyelik giriş işemlerini uyguladından Sonrasında"İŞ İLANLARI"linkine tıklamanız gerekmektedir.

2.ADIM:İlk adımı uygulayan adaylar iş ilanlarının arama kısmına gelecekler. İŞKUR sunduğu hizmet ve arama ağı ile detaylı arama yöntemi sunmaktadır. Bildiğiniz gibi Sağlık Bakanlığı türkiye geneli alım yaptığı için istediğiniz meslek ve şehirde detaylı arama yaparak ilanlara ulaşabilirsiniz.

Örneğin,MESLEKyazan kısma" Temizlik Görevlisi "yazıyoruz.İŞYERİ TÜRÜkısmınıKAMUolarak seçiyoruz veİŞYERİ ÜNVANIkısmına ilse" SAĞLIK BAKANLIĞI "yazıyoruz ve en sonARAbutonuna tıkladıktan sonra ilanlara ulaşabiliyoruz.

Bildiğiniz gibi sağlık bakanlığı 4 farklı pozisyonda alım yapacak olupMESLEK kısmında" Klinik destek elemanı (hastane) , Güvenlik görevlisi (silahsız) veya Aşçı"yazmanız yeterli olacaktır. Diğer arama terimleri aynı şekilde kalabilir.

Hatta arama hacmini genişletmek için aynı ekranda sol tarafta bulunan kısımdaİL VEYA İLÇEkısımlarına bulunduğunuz ili yazarak ilanları detaylandırabilirsiniz.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ARAMA:

KLİNİK DESTEK ELEMANI ( HASTANE ) ARAMA:

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ( SİLAHSIZ ) ARAMA:

DİĞER POZİSYONLAR İÇİNDE AYNI ŞEKİLDE ARAMA YAPILACAK.

İŞKUR İŞ İLANI NUMARALARI YAYIMLANDI!

ADANA    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100393
ADANA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100401
ADANA    Temizlik Görevlisi    00008100461
ADANA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100482
ADANA    Marangoz    00008101420
ADANA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101821
ADANA    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103443
ADANA    Elektrikçi (Genel)    00008104502
ADIYAMAN    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100420
ADIYAMAN    Temizlik Görevlisi    00008100476
ADIYAMAN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100502
ADIYAMAN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101826
AFYONKARAHİSAR    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100450
AFYONKARAHİSAR    Temizlik Görevlisi    00008100486
AFYONKARAHİSAR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100513
AFYONKARAHİSAR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101832
AFYONKARAHİSAR    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103461
AFYONKARAHİSAR    Elektrikçi (Genel)    00008104397
AĞRI    Temizlik Görevlisi    00008100506
AĞRI    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100521
AĞRI    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101404
AĞRI    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101841
AĞRI    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103467
AMASYA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100468
AMASYA    Temizlik Görevlisi    00008100522
AMASYA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100533
AMASYA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101527
AMASYA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101853
ANKARA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100398
ANKARA    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100503
ANKARA    Temizlik Görevlisi    00008100529
ANKARA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100545
ANKARA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101533
ANKARA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101856
ANKARA    Elektrikçi (Genel)    00008104505
ANTALYA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100470
ANTALYA    Temizlik Görevlisi    00008100543
ANTALYA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100554
ANTALYA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101425
ANTALYA    Marangoz    00008101430
ANTALYA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101863
ANTALYA    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103472
ANTALYA    Elektrikçi (Genel)    00008104388
ARTVİN    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100518
ARTVİN    Temizlik Görevlisi    00008100561
ARTVİN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100574
ARTVİN    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101428
ARTVİN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101873
AYDIN    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100500
AYDIN    Temizlik Görevlisi    00008100568
AYDIN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100582
AYDIN    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101433
AYDIN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101877
AYDIN    Elektrikçi (Genel)    00008104383
BALIKESİR    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100505
BALIKESİR    Temizlik Görevlisi    00008100576
BALIKESİR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100590
BALIKESİR    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101574
BALIKESİR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101901
BALIKESİR    Elektrikçi (Genel)    00008104380
BİLECİK    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100520
BİLECİK    Temizlik Görevlisi    00008100718
BİLECİK    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100722
BİLECİK    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101924
BİLECİK    Elektrikçi (Genel)    00008104374
BİNGÖL    Temizlik Görevlisi    00008100728
BİNGÖL    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100750
BİNGÖL    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101465
BİNGÖL    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101932
BİTLİS    Temizlik Görevlisi    00008100734
BİTLİS    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100769
BİTLİS    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101941
BİTLİS    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103498
BİTLİS    Elektrikçi (Genel)    00008104365
BOLU    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100523
BOLU    Temizlik Görevlisi    00008100741
BOLU    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101219
BOLU    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101951
BURDUR    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100528
BURDUR    Temizlik Görevlisi    00008100751
BURDUR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101231
BURDUR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101957
BURDUR    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103544
BURSA    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100530
BURSA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100532
BURSA    Temizlik Görevlisi    00008100765
BURSA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101242
BURSA    Marangoz    00008101432
BURSA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101469
BURSA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101961
BURSA    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103546
BURSA    Elektrikçi (Genel)    00008104359
ÇANAKKALE    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100535
ÇANAKKALE    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100544
ÇANAKKALE    Temizlik Görevlisi    00008100771
ÇANAKKALE    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101125
ÇANAKKALE    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101624
ÇANAKKALE    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101966
ÇANKIRI    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100553
ÇANKIRI    Temizlik Görevlisi    00008100777
ÇANKIRI    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101257
ÇANKIRI    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101629
ÇANKIRI    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101967
ÇORUM    Temizlik Görevlisi    00008100783
ÇORUM    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101133
ÇORUM    Marangoz    00008101435
ÇORUM    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101478
ÇORUM    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101974
ÇORUM    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103593
ÇORUM    Elektrikçi (Genel)    00008104356
DENİZLİ    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100537
DENİZLİ    Temizlik Görevlisi    00008100796
DENİZLİ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101136
DENİZLİ    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101649
DENİZLİ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101982
DENİZLİ    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103700
DENİZLİ    Elektrikçi (Genel)    00008104350
DİYARBAKIR    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100542
DİYARBAKIR    Temizlik Görevlisi    00008100813
DİYARBAKIR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101286
DİYARBAKIR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101986
EDİRNE    Temizlik Görevlisi    00008100825
EDİRNE    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101304
EDİRNE    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101997
EDİRNE    Elektrikçi (Genel)    00008104340
ELAZIĞ    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100566
ELAZIĞ    Temizlik Görevlisi    00008100829
ELAZIĞ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101311
ELAZIĞ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102101
ELAZIĞ    Elektrikçi (Genel)    00008104672
ERZİNCAN    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100577
ERZİNCAN    Temizlik Görevlisi    00008100836
ERZİNCAN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101157
ERZİNCAN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102108
ERZURUM    Temizlik Görevlisi    00008100845
ERZURUM    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101164
ERZURUM    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101667
ERZURUM    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102115
ERZURUM    Elektrikçi (Genel)    00008104337
ESKİŞEHİR    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100548
ESKİŞEHİR    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100591
ESKİŞEHİR    Temizlik Görevlisi    00008100853
ESKİŞEHİR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101328
ESKİŞEHİR    Marangoz    00008101439
ESKİŞEHİR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102121
ESKİŞEHİR    Elektrikçi (Genel)    00008104332
GAZİANTEP    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100551
GAZİANTEP    Temizlik Görevlisi    00008100858
GAZİANTEP    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101332
GAZİANTEP    Marangoz    00008101571
GAZİANTEP    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101674
GAZİANTEP    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102129
GAZİANTEP    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103704
GAZİANTEP    Elektrikçi (Genel)    00008104321
GİRESUN    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100597
GİRESUN    Temizlik Görevlisi    00008100859
GİRESUN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101339
GİRESUN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102143
GİRESUN    Elektrikçi (Genel)    00008104315
GÜMÜŞHANE    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100571
GÜMÜŞHANE    Temizlik Görevlisi    00008100862
GÜMÜŞHANE    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101180
GÜMÜŞHANE    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102148
HAKKARİ    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100706
HAKKARİ    Temizlik Görevlisi    00008101212
HAKKARİ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101182
HAKKARİ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102154
HATAY    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100711
HATAY    Temizlik Görevlisi    00008101220
HATAY    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101369
HATAY    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101693
HATAY    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102161
HATAY    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103732
HATAY    Elektrikçi (Genel)    00008104269
ISPARTA    Temizlik Görevlisi    00008101237
ISPARTA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101386
ISPARTA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101719
ISPARTA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102175
MERSİN    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100766
MERSİN    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101159
MERSİN    Temizlik Görevlisi    00008101389
MERSİN    Marangoz    00008101600
MERSİN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101475
MERSİN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102786
MERSİN    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103817
MERSİN    Elektrikçi (Genel)    00008103819
İSTANBUL    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100715
İSTANBUL    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100772
İSTANBUL    Temizlik Görevlisi    00008101247
İSTANBUL    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101392
İSTANBUL    Marangoz    00008101446
İSTANBUL    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101806
İSTANBUL    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102182
İSTANBUL    Oto Bakım-Onarımcısı (Otomotiv Mekanikcisi)    00008103273
İSTANBUL    Oto Elektrikçisi    00008103421
İSTANBUL    Otomotiv Kaportacısı    00008103354
İSTANBUL    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103738
İSTANBUL    Elektrikçi (Genel)    00008104265
İZMİR    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100723
İZMİR    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100662
İZMİR    Temizlik Görevlisi    00008101253
İZMİR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101399
İZMİR    Marangoz    00008101580
İZMİR    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101723
İZMİR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102190
İZMİR    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103740
İZMİR    Elektrikçi (Genel)    00008104260
KARS    Temizlik Görevlisi    00008101280
KARS    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101414
KARS    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101756
KARS    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102217
KASTAMONU    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100665
KASTAMONU    Temizlik Görevlisi    00008101292
KASTAMONU    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101532
KASTAMONU    Marangoz    00008101584
KASTAMONU    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101761
KASTAMONU    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102243
KASTAMONU    Elektrikçi (Genel)    00008103876
KAYSERİ    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100788
KAYSERİ    Temizlik Görevlisi    00008101300
KAYSERİ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101542
KAYSERİ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102246
KAYSERİ    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103774
KAYSERİ    Elektrikçi (Genel)    00008103870
KIRKLARELİ    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100791
KIRKLARELİ    Temizlik Görevlisi    00008101323
KIRKLARELİ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101437
KIRKLARELİ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102263
KIRKLARELİ    Elektrikçi (Genel)    00008103867
KIRŞEHİR    Temizlik Görevlisi    00008101327
KIRŞEHİR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101442
KIRŞEHİR    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101770
KIRŞEHİR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102267
KIRŞEHİR    Elektrikçi (Genel)    00008103856
KOCAELİ    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100672
KOCAELİ    Temizlik Görevlisi    00008101340
KOCAELİ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101583
KOCAELİ    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101903
KOCAELİ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102280
KOCAELİ    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103788
KOCAELİ    Elektrikçi (Genel)    00008103853
KONYA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100674
KONYA    Temizlik Görevlisi    00008101347
KONYA    Marangoz    00008101450
KONYA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101588
KONYA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102122
KONYA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102287
KONYA    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103791
KONYA    Elektrikçi (Genel)    00008103849
KÜTAHYA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101312
KÜTAHYA    Temizlik Görevlisi    00008101360
KÜTAHYA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101601
KÜTAHYA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102056
KÜTAHYA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102297
KÜTAHYA    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103798
KÜTAHYA    Elektrikçi (Genel)    00008103844
MALATYA    Temizlik Görevlisi    00008101368
MALATYA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101457
MALATYA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102155
MALATYA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102407
MALATYA    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103804
MALATYA    Elektrikçi (Genel)    00008103834
MANİSA    Temizlik Görevlisi    00008101373
MANİSA    Marangoz    00008101451
MANİSA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101612
MANİSA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102068
MANİSA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102413
MANİSA    Elektrikçi (Genel)    00008103831
KAHRAMANMARAŞ    Temizlik Görevlisi    00008101259
KAHRAMANMARAŞ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101507
KAHRAMANMARAŞ    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101830
KAHRAMANMARAŞ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102196
KAHRAMANMARAŞ    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103764
KAHRAMANMARAŞ    Elektrikçi (Genel)    00008104257
MARDİN    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100752
MARDİN    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101156
MARDİN    Temizlik Görevlisi    00008101380
MARDİN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101473
MARDİN    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102072
MARDİN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102421
MARDİN    Elektrikçi (Genel)    00008103826
MUĞLA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101326
MUĞLA    Temizlik Görevlisi    00008101499
MUĞLA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101477
MUĞLA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102913
MUĞLA    Elektrikçi (Genel)    00008103815
MUŞ    Temizlik Görevlisi    00008101504
MUŞ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101646
MUŞ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102920
MUŞ    Elektrikçi (Genel)    00008103810
NEVŞEHİR    Temizlik Görevlisi    00008101509
NEVŞEHİR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101483
NEVŞEHİR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102929
NEVŞEHİR    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103825
NİĞDE    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100773
NİĞDE    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101169
NİĞDE    Temizlik Görevlisi    00008101516
NİĞDE    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101738
NİĞDE    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102934
NİĞDE    Elektrikçi (Genel)    00008103809
ORDU    Temizlik Görevlisi    00008101522
ORDU    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101850
ORDU    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102943
ORDU    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103836
RİZE    Temizlik Görevlisi    00008101535
RİZE    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101869
RİZE    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102956
RİZE    Elektrikçi (Genel)    00008103794
RİZE    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103847
SAKARYA    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100830
SAKARYA    Temizlik Görevlisi    00008101541
SAKARYA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101887
SAKARYA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102079
SAKARYA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102961
SAMSUN    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100833
SAMSUN    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101334
SAMSUN    Marangoz    00008101458
SAMSUN    Temizlik Görevlisi    00008101545
SAMSUN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101892
SAMSUN    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102082
SAMSUN    Elektrikçi (Genel)    00008102334
SAMSUN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102966
SAMSUN    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103850
SİİRT    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101176
SİİRT    Temizlik Görevlisi    00008101553
SİİRT    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101774
SİİRT    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102971
SİNOP    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101178
SİNOP    Temizlik Görevlisi    00008101559
SİNOP    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101776
SİNOP    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102097
SİNOP    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102977
SİVAS    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100841
SİVAS    Temizlik Görevlisi    00008101566
SİVAS    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101904
SİVAS    Elektrikçi (Genel)    00008102331
SİVAS    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102978
SİVAS    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103857
TEKİRDAĞ    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100848
TEKİRDAĞ    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101186
TEKİRDAĞ    Temizlik Görevlisi    00008101585
TEKİRDAĞ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101793
TEKİRDAĞ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102995
TOKAT    Temizlik Görevlisi    00008101594
TOKAT    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101946
TOKAT    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102304
TOKAT    Elektrikçi (Genel)    00008102327
TOKAT    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008103104
TRABZON    Temizlik Görevlisi    00008101603
TRABZON    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008102009
TRABZON    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102224
TRABZON    Elektrikçi (Genel)    00008102238
TRABZON    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008103106
TUNCELİ    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101370
TUNCELİ    Temizlik Görevlisi    00008101608
TUNCELİ    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008102015
TUNCELİ    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102308
TUNCELİ    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008103113
ŞANLIURFA    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101350
ŞANLIURFA    Temizlik Görevlisi    00008101570
ŞANLIURFA    Marangoz    00008101614
ŞANLIURFA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101789
ŞANLIURFA    Elektrikçi (Genel)    00008102330
ŞANLIURFA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102985
ŞANLIURFA    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103863
UŞAK    Temizlik Görevlisi    00008101620
UŞAK    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008102119
UŞAK    Elektrikçi (Genel)    00008102307
UŞAK    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008103118
VAN    Temizlik Görevlisi    00008101623
VAN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008102065
VAN    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102310
VAN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008103123
YOZGAT    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100851
YOZGAT    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101375
YOZGAT    Temizlik Görevlisi    00008101630
YOZGAT    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008102187
YOZGAT    Elektrikçi (Genel)    00008102305
YOZGAT    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102323
YOZGAT    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008103135
ZONGULDAK    Temizlik Görevlisi    00008101645
ZONGULDAK    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008102084
ZONGULDAK    Elektrikçi (Genel)    00008102222
ZONGULDAK    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008103142
AKSARAY    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100494
AKSARAY    Temizlik Görevlisi    00008100512
AKSARAY    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100526
AKSARAY    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101521
AKSARAY    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101848
BAYBURT    Temizlik Görevlisi    00008100594
BAYBURT    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100713
BAYBURT    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101917
BAYBURT    Elektrikçi (Genel)    00008104377
KARAMAN    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100780
KARAMAN    Temizlik Görevlisi    00008101269
KARAMAN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101517
KARAMAN    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101846
KARAMAN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102210
KIRIKKALE    Temizlik Görevlisi    00008101314
KIRIKKALE    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101548
KIRIKKALE    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102253
KIRIKKALE    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103781
KIRIKKALE    Elektrikçi (Genel)    00008103868
BATMAN    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100514
BATMAN    Temizlik Görevlisi    00008100588
BATMAN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100703
BATMAN    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101459
BATMAN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101912
ŞIRNAK    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101356
ŞIRNAK    Temizlik Görevlisi    00008101577
ŞIRNAK    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101790
ŞIRNAK    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102989
BARTIN    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100511
BARTIN    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100525
BARTIN    Temizlik Görevlisi    00008100581
BARTIN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100595
BARTIN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101906
ARDAHAN    Temizlik Görevlisi    00008100550
ARDAHAN    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008100567
ARDAHAN    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101426
ARDAHAN    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101871
ARDAHAN    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103487
IĞDIR    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008100768
IĞDIR    Temizlik Görevlisi    00008101226
IĞDIR    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101381
IĞDIR    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102169
IĞDIR    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103733
YALOVA    Marangoz    00008101461
YALOVA    Temizlik Görevlisi    00008101628
YALOVA    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008102076
YALOVA    Elektrikçi (Genel)    00008102183
YALOVA    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102239
YALOVA    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008103128
YALOVA    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103891
KARABÜK    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı    00008100745
KARABÜK    Temizlik Görevlisi    00008101264
KARABÜK    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101513
KARABÜK    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102202
KARABÜK    İnşaat Boyacısı/Boyacı    00008103770
KİLİS    Temizlik Görevlisi    00008101331
KİLİS    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101575
KİLİS    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101894
KİLİS    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102274
OSMANİYE    Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı    00008101171
OSMANİYE    Marangoz    00008101455
OSMANİYE    Temizlik Görevlisi    00008101528
OSMANİYE    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101746
OSMANİYE    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008102178
OSMANİYE    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008102952
OSMANİYE    Elektrikçi (Genel)    00008103805
DÜZCE    Temizlik Görevlisi    00008100818
DÜZCE    Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)    00008101145
DÜZCE    Sıhhi Tesisatçı/Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    00008101487
DÜZCE    Klinik Destek Elemanı (Hastane)    00008101990
DÜZCE    Elektrikçi (Genel)    00008104344