Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan günün yeni ilanlarına göre en az ilköğretim mezunları içerisinde Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacğaını ifade etti. İlgili ilan için başvuru süreci başladı. Adaylara 6 günlük başvuru süreci verilmiş olup hemen ilan hakkında detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Kamu İşçi Alımı Kontenjan Dağılımı Nedir?

EGM PMEM bünyesine personel alımları farklı 5 alanda yapılacak olup alımlar;

  • 1 Aşçı Yardımcısı,
  • 1 Bulaşıkçı (Stevard) ,
  • 3 Garson (Servis Elemanı),
  • 1 Ön Büro Görevlisi (Otel Resepsiyoncusu),
  • 3 Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı),

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü kamu personeli alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan, Türkiy cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşındna büyük olmamak, Alım yapılacak bölgede ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Alım yapılacak pozisyon için gereklinitelikleri taşıyor olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabielcek herhagi bir sağlık sornu olmamak gibi nitelikler aranacaktır.

Başvuurlar Sadece İŞKUR Üzerinden Alınacak!

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı başvuruları 30 Ocak 2024 tarihi itibari ile başladı ve en geç 6 gün içerisinde 05 Şubat 2024 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden İşyeri Ünvanı kısmına ANKARA POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ yazılarak ilgili ilanlara başvuru yapılabilmektedir.