İŞKUR Üzerinden 445 Paketleme İşçisi Alımları! 2019 Paketleme İşi!

İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde paketleme personelleri alınacak. Bu alımlarda 12 farklı kadroda istihdam edilecek personellerin okur yazar, lise mezunu olmaları yeterli olacak. Tecrübesiz paketleme personeli alımı detayları haberimizde..

İŞKUR Üzerinden 445 Paketleme İşçisi Alımları! 2019 Paketleme İşi!

Partime çalışmak isteyen adayların yoğun olarak ilgi duyduğu alanlardan bir tanesi paketleme işleridir. İŞKUR üzerinden de çok sayıda paketleme personeli alımları yapılıyor. Bu alımlardan ev hanımları için eğitim almaları ile aldıkları sertifikaların ardından herhangi bir işe girmelerine olanak sağlayan İŞKUR'un günde 3-4 saat çalışmayla 600 - 800 Tl bir ödeme alıyorlar. Detaylar burada

DÜĞME, BALON KINA PAKETLEME;

Diğer yandan evde düğme paketleme işleri, evde balon paketleme işleri ile evde çalışarak para kazanmak siteyenler için evde kına paketleme işleri için detayları işin olsa sitemiz üzerinden öğrenebilrisiniz. 

Ayrıca tüm detayların yanı sıra tam zamanlı olarak çalışmak isteyenler için; 2019 yılı 14 Temmuz tarihi itibari ile İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde paketleme personelleri başvuruları alınacak. Tüm bu alımlarda 12 farklı kadroda istihdamlar sağlanacak. Adayların eğitim seviyesinde okur yazar, lise mezunu olmaları yeterli olacak. Ayrıca  adayların bu alımlarda iş tecrübesi olması gerekmeyecek. Paketleme personeli alımı detayları şu şekilde;

İŞKUR ÜZERİNDEN PAKETLEME İŞÇİSİ ALIMI;

Eğitim seviyesinde en az ilköğretim mezunu olan adayların bay, bayan 18 yaşını tamamlamış 19 yaşından gün almış olmaları, herhangi bir iş tecrübesinin olmaları tercih sebebi olabilecek. Diğer yandan iş tecrübesi olmayan adaylar da başvuru yapabilecek. Paketleme işçisi alımlarında 336 açık iş ilanı bulunuyor. Paketleme işçisi alımlarına https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893 adresi üzerinden erişebilrisiniz.

Gıda paketleme alanında ise 46 açık iş ilanı açıklandı. Ekip çalışmasına uygun hijyene önem veren, disiplinli, adaylar için gıda ürünlerini paketleme işlerinde görevlendirilecekler. Adaylar İŞKUR üzerinden başvuru yapabilecek.

KURU YEMİŞ PAKETLEME;

Diğer yandan kuru yemiş paketleme personel alımlarında 24 personel alınacak. En az okur yazar olmaları, incir, kuru meyve, paketleme işlerinde görevlendirilecekler. çalışkan, disiplinli, iş temposuna ayak uydurabilen adayların başvuru yapmaları istenilmektedir.

YUMURTA PAKETLEME;

Yumurta paketleme alanında 17 kişi alınacak. Denizli, Afyonkarahisar, illerinde istihdam sağlanacak. Yumurta paketleme işlerinde en az ilköğretim mezunu olan adaylar için bay, bayan adaylar başvuru yapabilecekler. 00005039853,  00005034885, 00005041698 İlan detaylarından özel şartları ve koşulları öğrenebilirsiniz. Diğer gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 18:42

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gültekin Tuncer
Gültekin Tuncer - 11 ay Önce

Bu iş nerede acaba

Orhankoluman
Orhankoluman - 11 ay Önce

Devlet dairesi guvencesi

Fatma Kingir
Fatma Kingir - 7 ay Önce

Neden Adıyaman da yok böyle işler

Besna kaval
Besna kaval - 7 ay Önce

Bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın sizden ricam 3 kişilik bir ekibim var

İrem
İrem - 5 ay Önce

Acil işe ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim