Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere pek çok firma düğme paketleme işi vererek ailelerin ek gelir kazanmasın sağlıyor. Peki evde düğme paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

Günümüzde çok sayıda aile aldığı maaşın az olduğunu düşünmesinden dolayı ek iş yöntemlerine başvurmaktadır. Ek iş denildiğinde ise evde oturarak iş yapıp para kazanma gelmektedir. Bu durumda çok sayıda kişi olduğu için firmalara ailelere ek iş imkanı sunmakta ve hem kendisi kazanmakta hem de ailelere kazandırmaktadır.

Sizlerde evde oturduğunuz yerde düğme paketleme işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Yapmanız gereken sadece düğmeleri alarak paketleme yapmaktır. Paketlemeleriniz sonucunda firmalar sizlere bu işten gelir vermektedir.

EVDE DÜĞME PAKETLEME İŞİ NEDİR?

Peki evde düğme paketleme iş nedir? Bu işte iki yöntem bulunuyor birinci yöntemde firma sizlere aynı düğmeden verir ve paketleri verir sizden ise paketlere düğmeleri ikili, üçlü, beşli ya da onlu vb. gibi koymanızı istemektedir. İkinci yöntem de ise firma size farklı boyutlarda, türlerde ya da renklerde düğmeler verir ve bunları ayırarak ayrı ayrı paketlere koymanızı ister. Sizlerde bu işi yaparak aylık ortalama 600 liraya kadar gelir elde edebilirsiniz.

EVLERE DÜĞME PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Şu anda çok sayıda firma evlere düğme paketleme işi vermektedir. Ancak genel olarak firmalar sürekli değiştiği için düzenli iş vermemektedir. Bu sebepten dolayı sizlere evlere düğme paketleme işi veren firmalar listesini paylaşmak yerine aşağı yorum bölümüne ismini, oturduğunuz il ilçe ve firmaların sizlere ulaşacağı mail adresinizi bırakmanızı öneriyoruz.

DİĞER EK İŞLERİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine
Emine - 3 yıl Önce

Evde esim ve ben dűgme paketleme isi yapmak istiyoruz. Elimiz pratiktir. Acil ihtiyacimiz var. Cvp verirseniz çok seviniriz. Tesekkurler

Aynur Ögünç
Aynur Ögünç @Emine - 2 yıl Önce

Ev hanımıyım Aydın/Söke de oturuyorum işinize talibim

Pınar Ertabak
Pınar Ertabak - 3 yıl Önce

Denizli merkezdeyim

Pınar Ertabak
Pınar Ertabak - 3 yıl Önce

Denizli merkezdeyim p.ertabak@gmail.com

derya
derya - 3 yıl Önce

mrblar evde dügme paketlemek istiyoruz samsun/atakum mail adresim deniz_deniz_edebiyat_25@msn.com

Nuran Bulut
Nuran Bulut - 3 yıl Önce

Merhaba, evde düğme paketleme işini yapabilirim. Bir senedir işsizim ve iş bulmakta zorlanıyorum. Evime destek olmak için bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Ferdi   korkmaz
Ferdi korkmaz @Nuran Bulut - 2 yıl Önce

Sizi is verildimi acaba bende suan istiyecektimde

cevriye
cevriye - 3 yıl Önce

ankara sincan lütfen dönüş yapın

esra albayrak
esra albayrak - 3 yıl Önce

istanbul bahçelievler annemle ben yapıcaz inş.
esra619alb@gmail.com

Serap Baygin
Serap Baygin - 3 yıl Önce

Merhaba İstanbul Sancaktepe de oturuyorum. Düğme paketleme işini yapmak istiyorum.Gun içerisinde boş vaktim çok ve ihtiyacim var.Dönüşlerinizi bekliyorum.
serapaygin89@gmail.com