Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar, Evde Kına Paketleme İşi, Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

İşsizlik, kriz, maddi sıkıntı… Artık hepsini geride bırakmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Siz de evde ek iş yaparak, ek gelir elde edebilir ve hayatınızı daha kolay sürdürebilirsiniz. Artık işsizlik ve maddi sıkıntı diye bir sorununuz kalmayacak. Ek işler ile aile bütçenize katkı sağlayacak ve hayatınızı daha kolay sürdüreceksiniz. Size büyük avantaj sağlayacak ek işler ile artık geçinmek daha kolay olacak. 2015 yılında siz de kendinize sürekli olarak yapacağınız bir ek iş bulun ve geçim sıkıntısına meydan okuyun.

Son yıllarda evde ek iş olarak, Evde kına paketleme işi özellikle ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir. Evde kına paketleme işi her ne kadar basit gibi görünse de biraz pis bir iştir. Çünkü kınanın kokusu bazen ağır gelebilir ve paketleme yaparken, kına dökülerek, sizi zor durumda bırakabilir. Zaten bu kadar pis bir iş olduğu için de firmalar evde kına paketleme işine çok para ödemektedir. Firmalar paketleme işinde sizlere zımbasından naylon paketine kadar birçok malzemeyi zaten vermektedir. Yani bu iş için sermaye ayırmanıza da gerek yoktur. Bundan dolayı evde kına paketleme işi yapacak olanlar güzel paralar kazanacaklarını bilmelilerdir. Bu işi ister tek başınıza isterseniz de bir ekip oluşturarak yapabilirsiniz. Ekip olduğunuzda hem işiniz daha çabuk biter hem de canınız sıkılmaz.

 

Peki Evde kına paketleme işi veren firmaları nasıl bulacaksınız? Evde kına paketleme işi veren firmalar internetten ilan vermektedir. Sizlere her zaman iş konusunda destek olan sitemizde de ek iş veren firmaların ilanları yayınlanmaktadır. Düzenli olarak sitemizi takip ederek, siz de firmaların ek iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve ek iş fırsatlarını kaçırmayın.  

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2016, 13:56

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
kam8le
kam8le - 5 yıl Önce

Döner seni sevinirim daha önce den de yapıyor dum işi 0541 383 11 66

Seher canta
Seher canta - 5 yıl Önce

Bu isi yapabilirim antalya kepez

Ömerazmiyılmaz
Ömerazmiyılmaz - 5 yıl Önce

Nasıl müracaat edebilirim

sevgi
sevgi - 5 yıl Önce

İsinize talibim balikesire yollayabilirmisiniz

sule
sule - 5 yıl Önce

Evde kina paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

sevil
sevil - 5 yıl Önce

Çanakkale merkezde oturuyorum kına paketleme kalem montajı davetiye katlama mandal montajı yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

meltem tas
meltem tas - 5 yıl Önce

Elazig merkezde oturuyorum. Bu isi yapa bilirim. E posta adresim neva_093@hotmail.com. dan iletisime gecebilirsiniz

emel
emel - 5 yıl Önce

bu işi yapmak iatiyorum