Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 36 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Bu yönde alımlar 657 sayılı devlet memurları kanunu kapsamında 48. maddesindeki şartlar aranacak. Başvuru için adaylardan aranan şartlar ve kontenjan dağılımını sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 15 Büro Personeli,
  • 1 Kütüphaneci,
  • 2 Teknisyen,
  • 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 10 Destek Personeli ( Temizlik ),

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Üniversite personel alımında adaylarda genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda;

- 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları Nedir?

Adaylardan Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmaki 1 Ocak 1993 yılı ve sonrası doğumlu olmak, 5188 ÖGG kimlik kartına sahip olmak, 170 cm ve üzerin boyu olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak gereklidir.

Mesleğe Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi ile başvuru süreci başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece şahsen yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 11 - 25 Aralık 2023

İLANIN TAM METNİ

Editör: TE Bilisim