Ülkemizin perakende satış mağazalar zinciri kategorisinde yer alan ve en önemli şirketlerden bir tanesi olarak faaliyetlerine 70 yıldır devam etmekte olan Migros deneyimli, sorumlu ve güler yüzlü kadrosu ile büyüme oranlarına ulaşmaya çalışmaya gayret gösterirken hizmet gösterdiği il, ilçe, beldelerde ilanlar yayımlayarak güçlü kadrosunu geliştirmektedir. Aralıklarla personel alımları yayımlamakta olan Migros yeni güncel ilanlar duyurdu ve personel alımı yapacağı bilgisini verdi. Peki alım yapılacak olan pozisyonlar nelerdir?

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında Tuzla Bölge Migros Mağaza Personeli, Anadolu Yakası Yetiştirilmek Üzere Manav Personeli, Migros Sanal Market Personeli, Kuruyemiş Satış Elemanı, Kasap Personeli, Taze Gıda Personeli, İnsan Kaynakları Personeli, İletişim Pazar Araştırma Uzmanı, Meyve ve Sebze Satınalma Uzmanı, Dağıtım Merkezinde Kalite Uzmanı, Muhasebe Uzmanı, Kıdemli İş Analisti, Mekanik Bakım Elemanı, İş Zekası Uzmanı, Yazılım Test Mühendisi pozsiyonları için personel alımları yapılacaktır. Peki başvurular nereden nasıl yapılacak?

Başvurular Nasıl Yapılır?

Migros Ticaret Anonim Şirketi personel alımına başvurular hemen aşağıda yer alan link üzerinden yapılacak olup adayların başvurularını tamamlamadan önce ilgili ilanda aranmakta olan şartların ne olduğunu incelemesi gerekmekte ve bu niteliklere göre uygun olan kadrolar için CV üzerinden başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Resmi Başvuru Linki: https://bit.ly/3k9kKTV