Merkez Bankası işçi personel alımı ilanları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan İşçi alımı ilanına göre Merkez Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İzmir'de İşçi Alımı yapacağını açıkladı. Alımlar Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş. Naim Talu Eğitim Seminer ve Dinlenme sitesine gerçekleştirilecek.

KPSS siz Personel Alımı Yapılacak Kadrolar Nelerdir?

  • 2 Engelli Garson,
  • 1 Aşçı,
  • 1 Pastane Şefi,
  • 1 Aşçı ( Kasap Ustası ),

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Merkez Bankası İşçi alımı için için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Engelli kadrosu için Engelli olduğunu gösterir rapora sahip olmak" gibi nitelikler aranacak. Ayrıca çalışma süresi boyunda ücretsiz konaklama sağlanacaktır.  Ayrıca Özel olarak ise,

Garson için: İŞKUR engelli kaydı olmak,

Aşçı Şartı: Tercihen üniversitelerin Aşçılık veya Turizm ve Otel işletmeciliği Meslek Yüksek Okullarundan mezun olmak,

Pastane şefi Şartı: Tercihen üniversitelerin Aşçılık veya Turizm ve Otel işletmeciliği Meslek Yüksek Okullarundan mezun olmak.

Aşçı ( Kasap Ustası ) Şartı: Tercihen üniversitelerin Aşçılık veya Turizm ve Otel işletmeciliği Meslek Yüksek Okullarundan mezun olmak, Kasap Ustası olarak görev yapmış olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar başvrularına 27 Mayıs 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 29 Haziran 2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektediri. Başvuru için aşağıdaki ilanın tam metnini kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

Editör: TE Bilisim