Aşçı Alımı Haberleri

Aşçı Alımı haberleri ve güncel Aşçı Alımı gelişmeleri, Aşçı Alımı ile ilgili tüm video, Aşçı Alımı fotoğrafları ve Aşçı Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu 344 personel alımı sonuçları açıklandı. Adayların teslim etmeleri gereken belgeler haberde.

Kamuya Memur Alımı kapsamında Merkezi yerleştirme işlemleri başladı. En az lise mezunu 1816 Memur Alımı yapılacak. Kontenjan dağılımı ve detayları...

ÖSYM Az Önce Beklenen kılavuzu yayımladı. KPSS 2024/1 Merkezi Atama için tercihler başladı. Kamuya Memur alımı yapılıyor. Tercih kılavuzu ve...

İşçi Alımı

Tarım Bakanlığından az önce 1500 işçi alımı hakkında duyuru geldi. Yedek adaylardan istenen belgeler açıklandı.

Kamu İŞKUR Alımı

MSB İşçi alımı için merakla beklenen duyuru geldi. 1829 İşçi Alımı kurası sonrası sınava katılmaya hak kazanan adaylar açıklandı!

Sözleşmeli Personel Alımı

Kültür Bakanlığı 1629 Personel alımı hakkında duyuru geldi. Büro Perosneli, Güvenlik Görevlisi, Aşçı ve Temizlik personeli alımı hakkında duyuru geldi

Kamu

Adalet Bakanlığı ve CTE 2024 yılı 22.984 personel alımı yapacak. Detaylar ve kontenjanlar gelmeye başladı. İşte son açıklamalar..

Kamu İŞKUR Alımı

Devlet Su İşleri yeni ilan yayımladı. İŞKUR üzerinde KPSS şartı olmaksızın kamu işçi alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve ilan detayları haberde.

İşçi Alımı

Merkez Bankası işçi alımı başvurusunda son gün. 9 Farklı meslekte 22 işçi alımı yapılacak. Başvurularda son güne gelindi. Detaylar haberde.

Kamuya 3 kurum tarafından yayımlanan ilanlar için başvurularda sona geldik. Bakanlık, Üniversite ve Kurum 84 memur personel alacak. İşte detaylar.

Sözleşmeli Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu ( SGK ) 344 sözleşmeli personel alımı başvurusu devam ediyor. KPSS en az 60 puan ile personel...

Sözleşmeli Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu farklı şehirlerde ve mesleklerde 69 Destek Personeli alımı yapacak. Şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.