Marmaris Belediyesi zabota memuru alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan sonras başvurusu başlamş olan belediye için başvurular Ocak ayına kadar devam edecektir. Bu kapsamda Başvuru yapmak isteyen adayların mutlaka aşağıdaki nitelikleri sağlıyor olmalar gereklidir.

Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Başladı!

Söz konusu Marmaris Belediyesi bünyesine toplamda 12 Zabıta Memuru alımı yapacak. Bu kapsamda bekledği gibi başvurular 11 Aralık 2023 tarihi ile başladı ve Ocak ayına kadar devam edecektir.

Son Başvuru Tarihi: 5 Ocak 2024

Başvuru Adresi: Marmaris Belediyesi Ek Hizmet Binası, Kemeraltı Mahallesi, 95. Sokak No:1 Marmaris/MUĞLA adresindeki Marmaris Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Zabıta Memuru Olma Şartları Nedir?

Zabıta Memuru olma yolunda iletleyen adaylar için KPSS, Eğitim, Boy, Yaş şatlarının sağlanıyor olması gerekmektedir.

KPSS Şartı Nedir?

2022 yılında yapılmış olan KPSS den Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan amış olmak gereklidir.

Yaş Şartı:

Sınav Tarihi ile 30 yaşından büyük olmamak,

Boy Şartı:

Erkeklerde 167 cm ve Kadınlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak,

Sürücü Belgesi Şartı:

En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Eğitim Şart:

Başvuru İçin İstenen Belgeler Nedir?

Başvuru Formu Kurumum veya Belediyenin internet sayfasından (www.marmaris.bel.tr) temin edilecektir. Başvuru formuna aşağıdaki belgeler eklenecektir:

1. Hangi kadroya başvuru yapacağına dair başvuru dilekçesi, (Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabileceklerdir.)

2. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya Kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

3. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

4. Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

5. KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

6. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

7. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

8. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir).

9. Son altı (6) ay içinde çektirilmiş 3 adet fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak).

İLANIN TAM METNİ