Kamuya İŞKUR ilanları yayımlandı. Belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 40 kişilik kadro ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Marmaraereğlisi Belediyesi kamu işçi alımı yapılacak. Faklı kadro için perosnel alımı ilanı yayımlanmış olup başvurular sadece şahsen aracılığı ile gerçekleştirilecek.

Kontenjan Dağılımı Nedir?

  • 15 Park temizlik İşçisi,
  • 15 Temizlik İşçisi ( Elle Cadde , Sokak, Park )
  • 10 Belediye Zabıtası,

Belediye Kamu İşçi Alımı İlan Detayları:

Marmaraereğlisi Belediyesi bünyesine geçici süreli olmak üzere işçi alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda çalışma süresi 3 ay olarak belirlenmiştir.

Başvuru Şartları:

Belediye işçi alımı başvuruları için en az İlköğretim mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi nitelikler aranacak.

Ayrıca adayların Marmaraereğli ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gereklidir.

Temizlik personeli alımı için en az ilköğretim mezunu olmak gereklidir.

Zabıta Memuru Alımı için ise en az lise mezunu ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gereklidir.

Başvurular e-posta ile Yapılacak!

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 5 Haziran 2024 tarihi ile başlayacak olup en geç 9 Haziran 2024 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgelerle birlikte " Maramaraereğli Belediyesi Hizmet Binası " na gerçekleştirmeleri gereklidir.

Ayrıca Başvurularınızı Özgeçmiş ile birlikte " [email protected] " adresine gönderilerek yapılacak olup istenen belgeler sonradan istenecektir.

İLANIN TAM METNİ: https://media.iskur.gov.tr/90197/tekirdag-marmara-ereglisi-temizlik-ve-kati-atik-hizmetleri-ltd-sti-09-06-2024.pdf