Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce yayımlanmış olan memur alımı ilanı ile Manisa Büyükşehir Belediyesi 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Tahsildar Alımı gerçekleştirilecek. Adaylardan aranan şartlar nelerdir?

MASKİ Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel İdare Hizmetleri Sınıfında istihdam edilmek üzere Kadın Erkek adaylar içerisinden 6 Tahsildar Alımı gerçekleştirilecek. Lisans mezunu memur alımı yapılacak.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nedir?

Belediye memur alımında genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca Tahsildar alımı için özel olarak ise;

  • 2022 yılında yapılan KPSS'den P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,
  • Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin lisans programlarının birinden mezun olmak,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye memur alımı başvuruları 25 Eylül 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 29 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (Yarhasanlar Mah. 2319 Sokak No: 12/c Şehzadeler/MANİSA) adresinde yer alan evrak kayıt servisine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir.

İLANIN TAM METNİ