Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre İzmir Bakırçay Üniversitesi Büro Personeli alımı yapacak. Alımlar, 657 sayıl ıdevlet memurları kanunun 4 üncü maddesşnşn b fıkrasına göre sözleşmeli olarak yapılacak. Başvuru şartları ve kadro bilgilerini siz değerli okurlarımız ile haberimizde paylaşıyoruz.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İzmir Bakırçay Üniversitesi büro personeli alımı ilanına başvurular bazı nitelikler doğrultusunda alınacak. Bu yönde adayların eğitim olarak, Herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmuş olmaları ve 2018 yılında yapılmış olan KPSS'den lise seviyesinde KPSSP94 puan türünden 60 puan almış olmaları gereklidir.

Aynı zamanda Veri Analizi ve Raporlama Sertifikasına, Ağ Sistemleri ve Yönlendirme Sertifikasına, Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmaları ve 2 yıl deneyimli olmaları gerekmektedir.

Genel Şartlar: Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. 

ÖZEL ŞARTLAR:

  • Son başvuru tarihi itibariyle 18-30 yaş arasında olmak, (30 yaşından gün almamış olmak)
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Üniversitenin büro personeli alımı ilanına başvurular 28 Temmuz 2020 tarihi itibari ile başlayacak ve en geç 15 gün içerisinde yani 11 Ağustos 2020 tarihine kadar gerçekleştireceklerdir. Başvurular sadece  şahsen yapılacak olup posta, fax veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:

1) Başvuru Dilekçesi

2) Başvuru Formu

3) 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi.

4) Fotoğraf (2 adet)

5) T.C. Nüfus Cüzdan Fotokopisi (onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır)

6) Adli Sicil Belgesi (Karekodlu veya barkodlu E-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

7) Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi (Onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır)

8) Erkek adaylar için askerlik durum belgesi fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır)

9) SGK’dan emeklilik, yaşlılık aylığı almadığını gösterir belge (Karekodlu veya barkodlu E-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

10) Özel Sartlarda İstenilen belgeler (SGK Hizmet Dökümü, Çalışma Süresi, Sertifika vb)

11) Sağlık Kurul Raporu (Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)

İLANIN TAM METNİ