Yalova Koru Belediyesi memur alımı ilanı yayımladı. Az Önce gelen duyuru ile Belediye bünyesinde 5393 sayılı Belediye Kanununun 49 uncu maddesi ile Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre Teknik Hizmetler sınıfında 1 Mühendis alacak.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Başvuru Şartları Nedir?

  1. Türk vatandaşı olmak,
  2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  3. Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  4. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
  5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
  6. İlan edilen pozisyonlar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Başvuru Özel Şartları Nedir?

İlan edilen unvan için, mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvan karşısındaki puan türünden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. 

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye memur alımı başvuruları 2024 yılı Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilecek. Bu kapsamda sadece İstenen belgelerle şahsen başvuru yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 12 - 14 Şubat 2024

Başvuru Adresi: Cumhuriyet Mahallesi Yalı Caddesi No:4 Koru /Çınarcık/YALOVA

İLANIN TAM METNİ