Koç Holding personel alımı ilanı yayımlandı. Rsmi Kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Koç Holding bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 400 farklı ilan ile Çok sayıda Şirketine Personel alımı istihdam edecek. Özel sektörde görev almak isteyen adayların İlk tercihi olan Koç Holding Yeni kadrolarda istihdam sağlayacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde Koç Holding Personel Alımı hakkında tüm detayları aktaracağız.

Koç Holding Kimdir?

Koç Holding, 1926 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan holdingtir. Türkiye'nin ilk holdingi ve en büyük özel kuruluşlarından birisidir. Çok fazla şirketi ile halka hizmet vermektedir.

400 Farklı İlan Yayımlandı!

Koç Holding İş İlanları kariyer adresi üzerinde farklı alanlarda personel alımı ilanı yayımladı. 2023 yılı Aktif olarak 400 üzeri İş İlanı bulunmakta ve Bu kapsamda binlerce personel alımları başlamıştır. Peki hangi şifkete kaç ilan yayımladı. Hangi Kadrolarda personel alımı gerçekleştirilecek.

Amerikan Hastanesi,

Arçelik,

Ark İnşaat, 

Arter,

Aygaz,

Bilkom,

Demir Export,

Ditaş,

Divan,

Düzey,

East Marine,

Ekvator Gayrimenkul,

Entek,

Ford Otosan,

İngage,

İnvetman,

Koç Finanasman,

Koç Holding,

Koç Sağlık Yanımda,

Koç Topluluk Spor Klübü,

Koç Topluluk Şirketleri,

Koç Üniversitersi Hastanesi,

Koç Yaşa Çok Yaşa Medikal,

KoçDigital,

Koç Sistem,

Koçtaş,

Körfez Ualtşrıam,

MQX medya planlama A.Ş.

Opet,

Opet Fuchs,

Otokar,

Otokoç Otomotiv,

Rahmi M. Koç Müzesi,

Ram Dış Ticaret,

Ram Sigorta,

RMK Marine,

Setur,

Tanı, 

Tata Gıdai

Temel,

THY Opet,

Tofaş,

Türk Traktör,

Vehbi Koç Vakfı,

Vet Amerika,

WAT Motor,

Yapı Kredi,

Yapı Kredi Teknoloji,

Zer,

gibi firmalara personel alımı faaliyetleri devam etmektedir.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak!

Koç Holding fakrlı mesleklerde personel alımı gerçekleştirilyor. Şirket alanına göre farklılık gösterse de genel olarak aımlar;

 • Teknisyen,
 • Muhasebe ve Finanasman,
 • İdari İşle Uzmanı,
 • Mühendis,
 • Teknsyen,
 • Uzman,
 • Uzman yardımcısı,
 • Ar Ge Personeli,
 • Asistan,
 • Saha Persneli,
 • Satış Personeli,

gibi çk çeşitli mersleklerde personel alımı faaliyetleri devam etmektedir. Türkiye Geneli personel alımı için ilanlar yayımlanmış olup herkes başvuru yapabilecektr.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nedir?

Adaylardan her mesleğe göre farklı özel nitelik göstermiş olsa da ortak olarak adaylardan " En az lise mezunu Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Tercihen tıbbi terminolojiye hakim Microsoft Office programlarına hakim Takım çalışmasına yatkın Yaratıcı, analitik düşünebilen Tercihen İngilizce bilgisi olan Esnek ve vardiyalı çalışma düzeninde yer alabilen " gibi şartlar aranacaktır.

Çalışma Detayları Nelerdir?

Koç Holding personel alımları farklı çalışma alanlarından yapılıyor. Bu kapsamda herkese göre ilan bulunmakta olup dilerseniz tam zamanlı çalışabilirrsiniz. Öte yandan eğitiminiz devam ediyorsa Staj görevinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Eğer geçici süreli çalışmak istiyorsanız her dert etmeyin çünkü Koç Holdin Dönemsel personel alımı da yapıyor. 

Ayrıca Hibrit Çalışma ve Uzaktan çalışma olanaklarıda tanınıyor.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Başvuru niteliklerini sağlayan adaylar başvurularını Elektronik ortamda gerçekleştirebilecekler. Bu yönde aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İlgili sayfa da her daim aktif ilan bulunmakta olup başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURU ADRESİ: https://www.kockariyerim.com/

YENİ İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA