Ülkemizin en köklü şirketleri arasında yer alan Kazancı Holding temellerini 1950 yılına dayandırmakta ve şu anda Türkiye'nin enerji sektörünün liderlerinden birsidir. 2000'li yıllarda doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde bulunan Kazancı Holding 2010 yılında ise elektrik dağıtım işlemlerine başladı. Şu anda hem enerji hemde tarım ve turizm alanlarında faaliyet gösteren şirketler aralıklarla personel alımı gerçekleştirmekte ve başvuruları resmi internet sitesinden de kabul etmektedir. Peki Kazancı Holding hangi iş ilanlarını yayımladı, hangi pozisyonlarda alım yapılacak?

Alınacak Pozisyonlar Nedir?

Kazancı Holding tarafından yayımlanan iş ilanlarına bakıldığında servis teknisyeni, Kalite Kontrol Yetkilisi, Gaz altı Kaynakçısı, Abkant Operatörü, Sistem Geliştirme Uzmanı, Muhasebe Yetkilisi, Satış Destek Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Mekanik Atölye Teknisyeni, Mekanik Atölye Teknisyeni, Mekanik Bakım Mühendisi,
Yenilenebilir Proje Geliştirme Mühendisi, Finans Müdürü,
Bütçe ve Raporlama Uzmanı, Yatırımcı İlişkiler Uzmanı, Acil Ekip Görevlisi, Bakım Teknisyeni vb. gibi pozisyonlar başta 46 farklı iş ilanı yayımlanmış olup adayların başvuruları kabul ediliyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Kazancı Holding yukarıda yer alan pozisyonlar dahil 46 iş ilanına yönelik personel alımı yapılmakta olup resmi internet sitelerinden de başvurular kabul edilmektedir. Adayların Kazancı Holding bünyesinde istihdam etmek için aşağıda yer alan linki tarayıcılarına yapıştırmaları ve müracaatlarını da ilgili siteden tamamlaması gerekiyor. Bilgileri adayların eksiksiz ve doğru şekilde doldurması gerekiyor.

Başvuru: https://bit.ly/3k1cUwp