TCDD 102 Kamu İşçi Alımı Hakkında Duyuru! Sözlü Sınav Sonuçları?

TCDD işçi alımı hakkında duyuru geldi. 102 Kamu işçi alımı için sözlü sınav sonuçları açıklandı. Sürekli işçi ve engelli işçi sonuçları haberde.

TCDD 102 Kamu İşçi Alımı Hakkında Duyuru! Sözlü Sınav Sonuçları?

Devlet Demiryolları geçtiğimiz günlerde yayımladığı Kamu İşçi alımı ilanına göre 102 kişilik kadro ile alım yapılacağı açıklanmıştı. İlana başvuruların 11 - 17 Ekim 2022 tarihleri arasında alınması ile adaylar sonuçlara istinaden evrak teslimi ve sözlü sınava katılarak başarılı olan adaylar açıklanmıştır. Söz konusu sözlü sınav sonuçları 2 Aralık 2022 tarihinde açıklanmıştır.

TCDD 102 İşçi Alımı Kontenjanları:

TCDD yayımladığı ilan ile bünyesine, Engelli, Eski Hükümlü ve Sürekli işçi kapsamunda olmak üzere 102 işçi alımı yapılacağını ilan etmişti. Bu kapsamda başvurular aşağıdaki kadrolara gerçekleştirilmişti.

  • Eski Hükümlü, 6 Makine Montaj İşçisi, 5 Alıştırıcı-Montör (İçten Ateşlemeli Motorlar) (Deniz Ve Uçak Motorları Hariç ), 8 Nezaretçi Ve Ustabaşı (Makine Ve Metal Mamuller İmalatı),
  • Engelli,4 Beden İşçisi (Genel)
  • Sürekli İşçi olarak ise, 82 Tren Makinisti alımı yapılacak.

Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı!

TCDD İşçi alımında sözlü sınava katılmış olan adaylar için sonuçlar 2 Aralık 2022 tarihi ile açıklandı.  Buna göre TCDD Genel Müdürlüğü işyerlerine alınacak 82 Makinist işçi, 16 Eski Hükümlü, 4 Engelli işçi alımı sonuçları açıklanmıştır.

Makinist Sözlü sınav sonuçları için tıklayınız.

Eski Hükümlü-Engelli işçi alımı sözlü sınav sonucu için tıklayınız.

Evrak Teslim Tarihi ve Adresleri Belli Oldu!

Adaylar 07.12.2022-23.12.2022 tarihleri arasında evraklarını aşağıda belirtilen işyerlerine teslim edip işbaşı yapacaklardır.

Eski Hükümlü-Engelli Adayların Teslim edecekleri evraklar için tıklayınız.

Makinist adayların teslim edecekleri evraklar için tıklayınız.

Görev Yapılacak İşyerleri:

Halkalı Lojistik Müdürlüğü, Halkalı Marmaray Yolcu Hizmetleri Şefliği, Halkalı Lokomotfi Bakım Atölye Müdürlüğü, Halkalı Vagon Bakım Atölye Müd. - İSTANBUL Personel ve Mali işler Servis Müd.'ne (Adres: Rasimpaşa Mah. Tren Garı Yolu Sokak 34716 Haydarpaşa Gar Binası KADIKÖY/İSTANBUL)

Çatalağzı Lojistik Müdürlüğü, Ankara Lokomotif Bakım Atölye Müd. - ANKARA Personel ve Mali işler Servis Müd.'ne (Adres: TCDD 2. Bölge Behiçbey Tesisleri DATEM Binaları A Blok Anadolu Bulvarı Behiçbey - Yenimahalle/ANKARA)

Divriği Lojistik Müdürlüğü, Kars Lojistik Müdürlüğü, Sivas Lokomotif Bakım Atölye Müd. - SİVAS Personel ve Mali işler Servis Müd'ne (Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı İstasyon Caddesi No: 1 Merkez-SİVAS)

 Fevzipaşa Lojistik Şefliği, Yenice Vagon Bakım Atölye Müd. - ADANA Personel ve Mali işler Servis Müd.'ne (Adres: Kurtuluş Mahallesi Uğur Mumcu Meydanı 01130 TCDD Gar Yanı Ek bina SEYHAN/ADANA

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2022, 22:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Demir yolcu devran abi
Demir yolcu devran abi - 7 ay Önce

Daha yeni liseye başladım bu işi yapmak istiyorum ama bölümlerine daha gitmedim bu mesleği yapmak çok istiyorum makinistliği özledim rüyama girdi iyi akşamlar makinis olmak çok zor

Şehriban  aykut
Şehriban aykut - 6 ay Önce

Merbalar vAllah işe ihtiyacım var yardımçı olursanız sevinirim

İrfan Geldecigüzel
İrfan Geldecigüzel - 4 ay Önce

İş arıyorum