İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek için 36 kişilik boş kadro ile Zabıta Memuru alımı yapılacağı açıklanmıştı. Başvuruların sona ermesi ile birlikte peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Zabıta Memuru Kontenjan Bilgisi Nedir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesine Ön Lisans mezunu ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 36 Zabıta Memuru alımı yapılacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru Tablosu

Başvurular Sona Erdi!

Zabıta Memuru alımı için başvurular 24 - 28 Haziran 2024 tarihleri arasında alındı. Başvurular istenen belgelerle olmak üzere şahsen gerçekleştirildi.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru alımı için Başvurular KPSS puanına göre gerçekleştirilmekte olup en yüksek puandan en düşük KPSS puanına kadar yapılacak sıralamaya göre adaylar belirlenecektir. 

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sınava girmeye hak kazanan adaylar KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı başvuruların değerlendirilmesini müteakip 10.07.2024 tarihinde Belediyemizin web sayfası www.izmir.bel.tr adresinde ilan edilecektir.

Başvuruları kabul edilip sınava çağrılan adaylara Belediyemizce düzenlenen ve adayların kimlik bilgileri ile sınav yeri ve tarihinin bulunduğu “Sınav Giriş Belgesi” gönderilecektir. Bu belge sınava girişte ibraz edilecektir.

Sözlü ve Uygulamalı Sınav Ne Zaman Yapılacak?

Sözlü ve uygulamalı sınav 16.07.2024 – 26.07.2024 tarihleri arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Eğitim Şube Müdürlüğü Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. No:50 Şirinkapı Buca/İZMİR adresindeki yerleşkesinde yapılacaktır. Sınavlar saat 09.00'da başlayacaktır.

KPSS Taban Puan Kaç Olacak?

İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru alımı için başvurular KPSS en düşük 65 Puan ile yapılmakta olup taban puanların en düşük 70 olması bekleniyor.