İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce İŞKUR'da yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İBB'ye bağlı olan " İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş. " şirketine ÖGG Alımı yapılacaktır. Kadın Erkek adaylardan başvuru yapabileceği ilan için başvuru süreci nedir? Kimler başvuru yapabilecek? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

150 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

İSTGÜVEN yayımladığı ilan ile 150 Güvenlik görevlisi alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda ilgili açıklama şöyledir;

Meslek Adı: Özel Güvenlik Görevlisi

Niteliği: Daimi

Açık İş Sayısı: 150

Deneyim Süresi: 1 Yıl

Çalışma Şartları Nedir?

Güvenlik Görevlisi olarak hizmet verecek olanlar İstanbuş geneli görev alacaklardır. Günlük 7.5 Saat çalışacak olan güvenlik görevlileri toplamda 3 Vardiya şeklinde hizmet verceklerdir.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İBB İSTGÜVEN başvurusu için adaylardan " 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik onaylı Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim sahibi olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gibi nitelikler aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları 5 gün içerisinde alınacak. Buna göre başvurular İBB kariyer adresi üzerinden elektronik ortamda olmak üzere;

Başvuru Tarihleri: 7 - 13 Mart 2024

Başvuru Adresi: Genel Başvuru https://kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden başvuru yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI:

Kaynak: İşin Olsa