Türkiye İş Kurumu aracılığı ile personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı yapacak. Söz konusu ilan ile Polatlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu bünyesindeki eksikliği gidermek üzere geçici süreli olmak üzere Kamu alanında personel alımı yapılacak.

İlan ve Kontenjan Bilgisi Nedir?

Alım Yapacak Kurum: Polatlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

İşveren Statüsü: Kamu

Çalışma Şekli: Geçici / Tam Zamanlı

Alım Yapılacak Meslek: Diyetisyen ( Beslenme Uzmanı )

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Başvuru yapacak adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşından büyük olmamak, Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSp3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak " gibi şartlar aranacak.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

İlgili ilan için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularına 4 Kasım 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 8 Kasım 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirecekler.

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İş İlanı Numarası: 00007138499

Editör: TE Bilisim