İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilana göre İBB bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı yayımlandı. Alımlar " İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş " birimine gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıdaki bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilirler.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

İBB bünyesine Toplamda 100 Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirecek. Daimi süreli çalışma imkanı ile günlük 7.5 Saat ve 3 Vardiya şeklinde görev verilecektir.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Söz konusu ilana başvurular Erkek veya Kadın adaylardan yapılacak. Ayrıca Silahlı veya Silahsız ÖGG kartı olması fark etmez. Alımlar Hem Silahlı ÖGG hem de Silahsız ÖGG olarak yapılacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar nedir?

5188 Sayılı özel Güvenlik Hizmetine dair kanunun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik Onaylı Silahlı / Sİlahsız Özel Güvenlik kimlik katına sahip olmak, En az 1 Yıl deneyim sahibi olan Kadın Erkek adaylar başvuru yapacak.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başvurularına başlayacak. Bu kapsamda en geç 6 gün içerisinde başvuru alınacak.

Başvuru Adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/Genel_basvuru

Başvuru Tarihleri: 12 - 18 Ekim 2023

İLANIN DETAYLARI: