Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi ( HBV ) personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre HBV bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 42 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Buna göre adayların başvuru ile ilgili bilmesi gerekenleri sizlerle paylaşacağız.

Başvurular Sona Eriyor!

Üniversite personel alımı için başvurular sona eriyor. 1 Kasım 2023 tarihi ile yayımlanan personel alımında başvurular en geç 14 Kasım 2023 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda başvuru yapmak isteyen adaylar Haberimizdeki bilgileri kullanabilirler.

Başvuru Adresi: Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/ANKARA

8 Alanda Sözleşmeli Personel Alımı Kadroları Nedir? 

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi sözleşmeli personel alımları 8 farklı kadroda olmak üzere " 24 Büro Personeli, 3 Spor Uzmanı, 2 Şoför, 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Temizlik Görevlisi, 2 Mühendis, 1 Teknisyen, 4 Aşçı " alımı gerçekleştirilecek.

Mülakatsız Personel Alınacak!

HBV 42 personel alımında başvurular KPSS Puanı ile alınıyor. 2022 yılı KPSS puanı ele alınarak yapılacak değerlendirme sonucuna göre Lise, Ön Lisans ve Lisans seviyesinde en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile adaylar belirlenecektir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuruların 14 kasım 2023 tarihi ile sona ermesinden sonra sonuçlar 10 iş günü içerisinde açıklanacak. Bu kapsada İncelecek başvurular sonrası en geç 28 Kasım 2023 tarihine kadar başvuruların açıklanması gerekmektedir.

İLANIN DETAYLARI VE BAŞVURU KILAVUZU BURADA