16 Haziran 2020 tarihli Resmi Gazete ilanlarına göre Hacettepe Üniversitesi 184 persone alımı hakkında bir karar yayımlandı. 09 Haziran 2020 tarihinde yayımlanmış olan personel alımı ilanı için bugünki kararda teknker kadrosunda iptal edildiğiene yer verildi.

RESMİ GAZETE İPTAL KARARI:

İPTAL İLANI: 09.06.2020 tarihli ve 31150 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Akademik Personel Alım ilanımızda yer alan aşağıdaki kadro iptal edilmiştir.

DİĞER KADROLAR İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR:

Hacetepe üniversitesine 184 personel alımı için başvurular devam ediyor. 09 Haziran 2020 tarihide başlamış olan başvurular en geç 23 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını Hastane Hacettepe Üniversitesi resmi internet adresi üzerinden yapacaklardır.

ŞARTLAR NEDİR?

(1) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

(2) Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,

(3) Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak,

(4) 01.01.1985 ve sonrası doğumlu olmak,

(5) 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,

(6) Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak,

(7) Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

(8) Başvuru yapacak adayların son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4-B) olarak çalışmamış olmak,

(9) Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ön lisans programından mezun olup istihdamı yapılacak tüm adaylar Hastanelerimizin laboratuvarlar dışında da farklı ünite ile birimlerinde sağlık teknikeri görev unvanıyla oryantasyon ve hizmet içi eğitimlerine uygun olarak görevlendirilecektir. Bu pozisyon için çalışma şartlarını kabul etmiş olmak.

İLANIN TAM METNİ VE DİĞER KADROLAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Editör: TE Bilisim