Tekniker Alımı Haberleri

Tekniker Alımı haberleri ve güncel Tekniker Alımı gelişmeleri, Tekniker Alımı ile ilgili tüm video, Tekniker Alımı fotoğrafları ve Tekniker Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Personel Alımı

Manisa BESOT 84 personel alımı için ilan yayımladı. En az İlkokul mezunu 84 personel alımı kontenjan ve şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Kültür Bakanlığı 1629 Personel alımı hakkında duyuru geldi. Kütüphaneci alımı sözlü sınav sonuçları duyuruldu.

Kamu İŞKUR Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi personel alımı için iŞKUR üzerinden ilana başvurular devam ediyor. 6 Pozisyon için kontenjan bilgisi haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı ilanı iptal edildi. İlan ne zaman yayımlanır? Detaylar haberde.

Memur Alımı

Ulaştırma Bakanlığına 75 memur alımı başvurusu sona eriyor. Farklı kontenjanlarda olmak üzere memur alımı detayları haberde.

Memur Alımı

Devlet Hava Meydanları KPSS tercih kılavuzu ile memur alımı yapacak. Mezuniyete Göre Kontenjan dağılımı belli oldu. 90 Memur Alımı Detayları...

Kamuya Memur Alımı kapsamında Merkezi yerleştirme işlemleri başladı. En az lise mezunu 1816 Memur Alımı yapılacak. Kontenjan dağılımı ve detayları...

Memur Alımı

TÜRASAŞ memur alımı ilanı yayımladı. Ön Lisans ve Lisans mezunu farklı kadrolarda memur alınacak. Şartlar haberde.

Kamu Personeli Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı için atama duyurusu yayımladı. 676 Personel için İstifa Sonrası Yeniden atama kurası ilanı yayımladı.

Memur Alımı

TTK memur alımı yapıyor. EN az lise mezunu çeşitli kadrolarda Zonguldak'da memur alımı detayları haberde.

Memur Alımı

Kamu Kurum ve Kuruluşlarda istihdam edilmek üzere En az Lise mezunu Teknisyen, Tekniker ve Mühendis Alımı kontenjanları belli oldu.

Memur Alımı

Üniversiteler personel alımı yapıyor. KPSS tercih kılavuzu ile 33 Farklı üniversiteye 82 memur alınacak. En az lise kontenjan dağılımı haberde.