Sonuçlar Haberleri

Sonuçlar haberleri ve güncel Sonuçlar gelişmeleri, Sonuçlar ile ilgili tüm video, Sonuçlar fotoğrafları ve Sonuçlar haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

Adalet Bakanlığı Adli Tıp kurumu personel alımı için sonuçlar açıklandı. Kontenjana Göre taban KPSS puanları ve detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı 5500 personel alımı yapıyor. KPSS 2024/4 ile 5500 Sözleşmeli personel alımı İstenen belgeler açıklandı. Detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS 2024/4 ile 5500 Personel alımı için sonuçlar ve Taban KPSS puanları Açıklandı. mezuniyete göre taban...

İşçi Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları, Online İzleme Kanalı, Sonuçları ve tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Personel Alımı

Hakimler ve Savcılar Kurulu ( HSK ) 27 Sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları ve Sözlü sınava girecek kişiler açıklandı.

Sözleşmeli Personel Alımı

MEB KPSS tercih kılavuzu ile personel alımı için yerleştirme sonuçları açıklandı. 695 personel alımı Taban KPSS puanı belli oldu.

Memur Alımı

ÖSYM'den gelen duyuruya göre 2023 yılı Adalet Bakanlığı 100 Hakim ve Savcı Alımı için sonuçlar açıklandı. Sorgulama ekranı haberde.

Sınavlar

ÖSYM'den az önce gelen duyuru ile adayların beklediği sonuçlar ve sınava ilişkin cevap anahtarları yayımlandı. Sorgulama ekrnaı haberde.

Jandarma Beklenen sonuçları açıkladı. Memur ve Personel alımı için sonuçlar elektronik ortamda sorgulanacak.

Sınavlar

ÖSYM'den gelen duyuru ile EKPSS sonuçları açıklandı. 18 Mayıs 2022 tarihi ile gelen duyuru ile 2022 Sonuçları duyuruldu.

Askeri Personel Alımı

MSB'den gelen duyuruya göre TSK Kuvvet Komutanlıkları, MSÜ de görevlendirmek üzere Muvazzaf Subay Alımı başvuru sonuçlarını açıkladı.

Askeri Personel Alımı

MSB'den az önce gelen duyuru ile Muvazzaf Subay alımı sonuçları açıklandı. Az Önce gelen duyuru ile online sorgulala ekranı açıldı.