Sonuçlar Haberleri

Sonuçlar haberleri ve güncel Sonuçlar gelişmeleri, Sonuçlar ile ilgili tüm video, Sonuçlar fotoğrafları ve Sonuçlar haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Sınavlar

ÖSYM'den gelen duyuru ile YKS sonuçları açıklandı. Sırada YKS 2024 yılı tercih kılavuzu yayımlanacak. Peki Üniversite Taban puanları ne olacak?

Sınavlar

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği YKS sonuçları için az önce ÖSYM'den müjde geldi. Erken açıklanan sonuçlar için sorgulama ekranı haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu 344 personel alımı sonuçları açıklandı. Adayların teslim etmeleri gereken belgeler haberde.

İşçi Alımı

Tarım Bakanlığından az önce 1500 işçi alımı hakkında duyuru geldi. Yedek adaylardan istenen belgeler açıklandı.

Sözleşmeli Personel Alımı

Kültür Bakanlığı 1629 Personel alımı hakkında duyuru geldi. Büro Perosneli, Güvenlik Görevlisi, Aşçı ve Temizlik personeli alımı hakkında duyuru geldi

Sınavlar

ÖSYM'den az önce gelen duyuruya göre Beklenen sonuçlar açıklandı. 2024/9 (İngilizce) sınavı sonuçları az önce duyuruldu.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı hakkında duyuru geldi. Bilişim Personeli alımı için sınava hak kazanan adaylar açıklandı.

Memur Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı memur alımı hakkında duyuru yayımladı. 158 Uzman Yardımcısı alımı yarışma sınavı sonuçları açıklandı.

Memur Alımı

Ticaret Bakanlığı memur alımı hakkında duyuru yayımladı. 602 Muayene ve Muhafaza Memuru alımı için sözlü sınav sonuçları açıklandı.

Kamu İŞKUR Alımı

ÇAYKUR 1072 işçi alımı kapsamında kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Belge teslim duyurusu ne zaman ? Detaylar haberde.

Sınavlar

ÖSYM'den gelen duyuruya göre beklenen sınav sonuçları ve cevap anahtarı yayımlandı. İşte sorgulama ekranı

Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi personel alımı başvurusunda son gün. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 139 personel alınacak. Sonuçlar ve ilan detayları...