Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları Haberleri

Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları haberleri ve güncel Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları gelişmeleri, Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları ile ilgili tüm video, Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları fotoğrafları ve Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Kamu İŞKUR Alımı

EGM Kamu işçi alımı için İŞKUR'da ilan yayımladı. KPSS siz Personel alımı 18 - 30 yaş arası İŞKUR'dan yapılacak. Detaylar...

Memur Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Engelli Memur Alımı Kapsamında memur alımı İstenen belgeleri yayımladı.

Kamu İŞKUR Alımı

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü işçi alımı için ilan yayımladı. Şartlar ve başvuru bilgisi hakkında detaylar haberde.

Kamu Personeli Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 19 farklı şehirde kadrolu hizmetli alımı sona eriyor. Başvuru sonuçları ne zaman? Taban KPSS Kaç olacak?

Memur Alımı

EGM Personel alımı ilanı yayımladı. Polis Meslek Yüksekokulu personel alımı hakkında kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Memur Alımı

Emniyet genel Müdürlüğü personel alımı ilanı yayımladı. KPSS şartı olmadan Öğretim üyesi alımı yapılacak.

Memur Alımı

Polis Akademisi Başkanlığı personel alımı ilanı yayımladı. POMEM ve PMYO merkezlerine 75 Personel alımı yapılacak. İlanda güncelleme yapıldı.

Polis Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 500 PAEM Öğrenci alımı başvuruları için beklenen sonuçlar açıklandı. Sınav ücreti ve diğer bilgiler haberde.

Memur Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü boş kadro ihdas edildi. En az lise mezunu ve KPSS li KPSS siz 1405 Memur alımı yapılacak....

Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi personel alımı ilanı yayımladı. KPSS Şartı olmaksızın 86 personel alımı yapılacak olup şartlar ve detaylar...

Kamu İŞKUR Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü kamu İşçi alımı ilanı yayımlandı. KPSS siz Kamu İşçi alımı için ilanı yayımlandı. Şartlar ve Kontenjan?

Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında duyuru yayımladı. Hemşire ve Hizmetli alımı için sınav sonuçları açıklandı.