Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları Haberleri

Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları haberleri ve güncel Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları gelişmeleri, Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları ile ilgili tüm video, Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları fotoğrafları ve Emniyet Genel Müdürlüğü Alımları haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Memur Alımı

EGM yeni ilan yayımladı. Polis Akademisi bünyesine 10 memur alımı yapılacak. KPSS siz memur alımı ilan detyları ve şartları haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

EGM yeni ilanlar yayımladı. Poliseci Şube Müdürlüğüne Aşçı Yardımcısı alımı yapılacak. En az İlkokul mezunu başvuru şartları haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü KPSS şartı olmaksızın farklı alanlarda 47 işçi alımında başvurular sona eriyor. Detaylar haberde.

Memur Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Engelli Memur Alımı Kapsamında memur alımı İstenen belgeleri yayımladı.

Kamu İŞKUR Alımı

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü işçi alımı için ilan yayımladı. Şartlar ve başvuru bilgisi hakkında detaylar haberde.

Kamu Personeli Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 19 farklı şehirde kadrolu hizmetli alımı sona eriyor. Başvuru sonuçları ne zaman? Taban KPSS Kaç olacak?

Memur Alımı

EGM Personel alımı ilanı yayımladı. Polis Meslek Yüksekokulu personel alımı hakkında kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Memur Alımı

Emniyet genel Müdürlüğü personel alımı ilanı yayımladı. KPSS şartı olmadan Öğretim üyesi alımı yapılacak.

Memur Alımı

Polis Akademisi Başkanlığı personel alımı ilanı yayımladı. POMEM ve PMYO merkezlerine 75 Personel alımı yapılacak. İlanda güncelleme yapıldı.

Polis Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 500 PAEM Öğrenci alımı başvuruları için beklenen sonuçlar açıklandı. Sınav ücreti ve diğer bilgiler haberde.

Memur Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü boş kadro ihdas edildi. En az lise mezunu ve KPSS li KPSS siz 1405 Memur alımı yapılacak....

Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi personel alımı ilanı yayımladı. KPSS Şartı olmaksızın 86 personel alımı yapılacak olup şartlar ve detaylar...