Bakanlık Memur Alımı Haberleri

Bakanlık Memur Alımı haberleri ve güncel Bakanlık Memur Alımı gelişmeleri, Bakanlık Memur Alımı ile ilgili tüm video, Bakanlık Memur Alımı fotoğrafları ve Bakanlık Memur Alımı haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Memur Alımı

Bakanlıklara memur ve personel alımı yapılıyor. 6 Bakanlık Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 1916 memur alımı yapacak. İlanlar haberde.

Memur Alımı

Kamuya farklı kurum ve Bakanlıklar tarafından memur alımı ihdas kararı yayımlandı. 647 kişilik kadro için 14 farklı kurum listesi haberde.

Kamuya 7 kurum tarafından 215 Memur Alımı ve personel alımı başvuruları Bugün sona eriyor. İlan detayları ve şartları haberde.

Kamu Personeli Alımı

Kamuya memur personel alımı ilanları geldi. En az Lise mezunu 650 kişi alınacak olup başvuru detayları ve kontenjan dağılımı haberde.

Memur Alımı

Kamuya memur alımı başvurusu başladı. 4 Bakanlık ve kuruma 882 memur alımı yapılacak. Şartlar ve başvuru bilgileri haberde.

Memur Alımı
Memur Alımı

Kamuya memur ve personel alımı başvuruları başlıyor. 9 Kurum bünyesine 368 memur alacak. İlan listesi ve detayları haberde.

Memur Alımı

Bakanlıklar memur alımı ilanı yayımladı. 12 Bakanlık 4919 Memur alımı en az lise mezunu yapılacak. KPSS ile veya KPSS Olmaksızın...

Memur Alımı

Bakanlıklar ve Belediyeler bünyelerindeki eksikliği gidermek üzere farklı mesleklerde en az ilkokul mezunu 3493 Memur alımı yapacak.

Memur Alımı

Bakanlıklar ve Kamu kurumları memur alımı için ilan yayımladı. 2 Aralık 2022 ile Kamuya 980 memur alımı ilanı geldi.

Bakanlıklar Memur Alımı ve işçi Alımı ilanlarını yayımladı. KPSS siz veya en az 60 KPSS Puanı ile başvuru alınacak. Lise,...

Memur Alımı

Bakanlıklar bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere Memur Alımı ilanı yayımladı. 8 Bin 608 Memur Alımı ve Personel Alımı İlan detayları haberde.