Kamuya memur personel alımı başvurularında sona geldik. 7 Bakanlık ve Kamu kurumu KPSS li KPSS siz 215 memur personel alacak. İlanlara henüz başvuru yapmamış olan adaylar için İşin Olsa ekibi olarak bir kez daha ilan detaylarını aktaracağız. 

7 Kurum Kamuya 215 Memur Personel Alımı Yapıyor!

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Memur Personel alımı ilanlarına göre Kamuya farklı Bakanlık ve Kurumlar tarafından 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında 215 memur Personel alımı gerçekleştiriliyor. 

Başvuruları ilanların yayım tarihi ile başlamış olan kurumlar için başvurularda son güne geldik. Aşağıdaki ilan detaylarını inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

İlgili ilanlar içerisinde KPSS siz Memur Alımı ve KPSS ile Memur Alımı ilanları yer almaktadır.

YENİ İLANLARDAN ANINDA ÜCRETSİZ HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Başvurularda Son Gün!

Söz konusu olan kurumlar için başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç Bugün ( 26 Ocak 2024 ) itibari ile gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular elektronik ortamda alınacaktır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 20 Memur Alımı İlanı:

ASHB Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı bünyesine 20 Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda;

  • 18 Kişi Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri mezunları,
  • 2 Kişi Sosyal Hizmet, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Çocuk Gelişimi, Psikoloji, Sosyoloji alanlarında en az dört yıl eğitim veren bölüm mezunları,

içerisinden Müfettiş yardımcısı alınacak. Detaylar aşağıdaki bağlantıda.

ASHB 20 Memur Alımı Sona Eriyor ( Müfettiş Yardımcısı ) ASHB 20 Memur Alımı Sona Eriyor ( Müfettiş Yardımcısı )

Dışişleri Bakanlığı KPSS siz 50 Memur Alımı İlanı:

Dışişleri Bakanlığı yayımladığı ilana göre yapılacak Giriş Sınavına göre 50 Aday meslek Memuru alımı yapılacak. Alımlar farklı dillerden gerçekleştirilecektir.

Alımlar " İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça, Farsça, Boşnakça, Sırpça, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Japonca, Yunanca " dillerinde memur alınacak.

Dışişleri Bakanlığı KPSS siz 50 Meslek Memuru Alımı Sona Eriyor! Dışişleri Bakanlığı KPSS siz 50 Meslek Memuru Alımı Sona Eriyor!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 15 Memur Alımı İlanı:

Bakanlık Merkez Teşkilatına 7. ve 9. dereceli kadrolarda istihdam edilmek üzere Mühendislik, İstatistik, Hukuk gibi alanlarda memur alınacak. Alımlar Uzman yardımcısı kadrosunda olmak üzere 2022 veya 2023 KPSS Puanına göre gerçekleştirilecek.

Enerji Bakanlığı 15 Memur Alımı  ( Uzman Yardımcısı ) Sona Eriyor Enerji Bakanlığı 15 Memur Alımı ( Uzman Yardımcısı ) Sona Eriyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı 40 Memur Alımı İlanı:

Hazine ve Maliye Bakanlığı 40 Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Alımlar;

  • 8 Kişi Hukuk,
  • 32 Kişi, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler,

alanlarında olmak üzere 2022 veya 2023 KPSS puanına göre gerçekleştirilecek.

HMB 40 Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı Hakkında Duyuru Geldi! HMB 40 Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı Hakkında Duyuru Geldi!

Diyanet İşleri Başkanlığı 41 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Diyanet İşleri Başkanlığı Kadın ve Erkek adaylar içerisinden sözleşmeli personel alımı yapılacağını bildirdi. Bu kapsamda Başvurular Lise ve Ön Lisans mezunlarından alınacaktır.

  • 31 Kişi Destek Personeli (Temizlik) ( 6 Kadın, 25 Erkek )
  • 6 kişi Destek Personeli (Temizlik / Bahçe Bakım Elemanı) ( Erkek ),
  • 4 Kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Silahlı ) ( Erkek ),

Alınacak. Başvurularda 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94 ve Ön Lisans için P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Diyanet ( DİB ) 41 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı ( Temizlik ve Güvenlik ) Diyanet ( DİB ) 41 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı ( Temizlik ve Güvenlik )

Ege Üniversitesi 46 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Ege Üniversitesi 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere gerçekleştirilecek. Alımlar;

İlköğretim Mezunu: 1 Gemi Adamı (Usta Gemici)

Lise Mezunu: 30 Temizlik Personeli, 3 Şoför, 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Ön Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli, 

Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli, 

kadrolarında olmak üzere 2022 yılı KPSS Puanı kullanılacak. İlköğretim alımları ise KPSS siz Personel Alımı kapsamında yapılacak.

Ege Üniversitesi 46 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar? Ege Üniversitesi 46 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar?

Danıştay Başkanlığı 23 Personel Alımı İlanı:

Danıştay Başkanlığı merkez teşkilatında görevlendirilmek üzere Destek Personeli alanında olmak üzere 23 Temizlik Görevlisi Alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu Memur alımı kapsamında yapılacak.

Danıştay 23 Sözleşmeli Personel ( Temizlik Görevlisi ) Alımı İlanı Sona Eriyor! Danıştay 23 Sözleşmeli Personel ( Temizlik Görevlisi ) Alımı İlanı Sona Eriyor!