Antalya Memur Personel İşçi Alımı Haberleri

Antalya Memur Personel İşçi Alımı haberleri ve güncel Antalya Memur Personel İşçi Alımı gelişmeleri, Antalya Memur Personel İşçi Alımı ile ilgili tüm video, Antalya Memur Personel İşçi Alımı fotoğrafları ve Antalya Memur Personel İşçi Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlisi alacak. 40 yaşından küçük en az lise mezunu Güvenlik görevlisi alımı ilan detayları haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Devlet Su İşleri 908 İşçi alımı yapılacak. ASİL ve YEDEK adaylar için kura işlemleri başladı. Peki DSİ Kura İşlemi için...

Güvenlik Görevlisi Alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı Taşra Teşkilatına 1837 güvenlik görevlisi alımı yapacak. Ön Lisans Mezunu KPSS 50 puan şartı ve kontenjan dağılımı...

İşkur

Sağlık Bakanlığı 2023 Yılı 10 Bin 900 İşçi alımı kapsamında Kura İşlemleri sona erdi. Sonuç sorgulama ekranı yayımlandı. Detaylar haberde.

Personel Alımı

Adalet Bakanlığı 2023 yılı 22.043 Memur ve personel alımı ilanı ile kılavuzları yayımlandı. Kılavuzlara ilişkin ekler ve ilan detayları haberde.

Adalet Bakanlığı ve CTE Memur Personel alımı başvuru ekranı açıldı. 22 Bin 43 memur personel alımı için başvuru adımları nelerdir?...

Sözleşmeli Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi Personel almı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu adaylar içerisinden hastane ve birimlerine personel alımı kontenjanları haberde.

Memur Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanan kurumlara 2828 Sayılı kanun ile memur alımı tercihlerinde son gün. Atama sonuçları ne...

Sözleşmeli Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi 88 sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı alanlarda en az lise mezunu personel alımı kontenjan dağılımı haberde.

Belediye Personel Alımı

Konyaaltı Belediyesi personel alımı ilanı yayımladı, En az İlköğretim mezunu 37 personel alımı kontenjan dağılımı ve şartları haberde .

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda 40 işçi ve personel alımı kontenjan bilgisi ile şartlar habwerde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi 183 personel alımı başvurusunda son güne geldik. Başvuru sonuçları açıklanma tarihi ve KPSS değerlendirme detayları haberimizde.