En Az Lise Mezunu Silahlı Silahsız 700 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

İŞKUR üzerinden özel sektöre ve kamuya toplamda 752 güvenlik görevlisi alımı ilanı için haber detayımızı okuyabilirsiniz.

En Az Lise Mezunu Silahlı Silahsız 700 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

İŞKUR üzerinden silahlı Silahsız 752 güvenlik görevlisi alınacak. İŞKUR üzerinden özel sektöre ve kamuya toplamda 752 güvenlik görevlisi alımı ilanı için haber detayımızı okuyabilirsiniz. İŞKUR üzerinden yapılacak ilanlar da yaklaşık 36000 personel alımı yapılıyor. İ̇ŞKUR iş ilanları kadrolarından bir tanesi de güvenlik görevlisi kadrosu.

Özel sektör firmaları ve kamu kuruluşları yayınladıkları personel ilanlarında 752 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Bu alımların büyük bir kısmını özel sektör firmaları yapıyor. Alımlarda başvuruda bulunacak adayların tüm detaylarını ve bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ALIM YAPILACAK BİRİMLER

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için 34, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için 32, Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) kadrosu için 2 ve Güvenlik Görevlisi kadrosu için 684 personel alım yapılacak.

BAŞVURU VE BAŞVURU ŞARTLARI

Güvenlik görevlisi alımlarına başvurmadan önce adayların başvuru koşullarını okuması ve öğrenmesi gerekiyor. başvuru koşulları sağlamayan adayların yapmış olduğu başvurular geçersiz olarak sayılıyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel bir sağlık sorununun bulunmaması, en az lise mezunu olmak, başvuru yapılacak firmanın istemiş olduğu belgelere sahip olmak, askerliğini yapmış olmak ya da tecilli olmak firmalar tarafından belirlenen yaş aralıklarında olmak, vardiyalı çalışma sistemini ayak uydurabilmek, alım yapılacak şehirde ikamet ediyor olabilmek.

İLANLAR VE BAŞVURU

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 16:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 3 yıl Önce

Alım hangi ilde olacak

Mithat
Mithat - 3 yıl Önce

Olanlar ve başvuru diyosunuz .tıklıyoruz başka şey çıkıyor gişe görevlisi banko çıkıyor.bu ne

Gökhan
Gökhan - 3 yıl Önce

Ozel güvenlik lere el atilsin yani okadr para verip aldik.

Mustafa sezen
Mustafa sezen - 3 yıl Önce

Karamanda da varmı güvenlik alımı ben bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

Neşe
Neşe - 3 yıl Önce

Hangi illerde. Hangi kuruma alım olacak

SEZA
SEZA - 3 yıl Önce

HANGİ İLLERDE YAPILACAK BİR AÇIKLAMA YAPILSA.

Ufuk torun
Ufuk torun - 3 yıl Önce

Ben ortaokul mezunuyum guvenlık kımlıgım var yas olmus kırk bide işkurdan ıse girmek İcin lise mezunu vede yas siniri bizler neden madem guvenlık kimligi alıp bes senede bir yenılettık devlet olarak bu konuya sahip cıkılsın...

Barış
Barış - 3 yıl Önce

Hangi illerde alım olacak


SIRADAKİ HABER