En Az İlköğretim Mezunu 2 Bin Güvenlik Görevlisi Alınacak

Faaliyetlerine devam etmekte olan kuruluşlar İŞKUR aracılığı ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu 2 bin güvenlik görevlisi alıyor.

En Az İlköğretim Mezunu 2 Bin Güvenlik Görevlisi Alınacak
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan kuruluşlar kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Alımlar hakkında firmalar resmi internet siteleri aracılığı ile bilgi verdiği gibi yine İŞKUR üzerinden de alım ilanları yayımlanmakta ve adaylar bu kaynak üzerinden müracaatlarına devam etmektedir.

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan güvenlik görevlisi alımı ilanlarına bakıldığında en az ilköğretim mezunu 2 bin güvenlik görevlisi alımı yapılacağı görülmektedir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

İŞKUR aracılığı ile yurt geneli alım ilanlarına bakıldığında en az ilköğretim mezunu 2 bin güvenlik görevlisi alımı yapılacağı görülmektedir. Peki müracaatlar nasıl yapılır.

Alım ilanlarına İŞKUR aracılığı ile yapılmakta olup adayların müracaatlar için İŞKUR'u ziyaret etmesi gerekmektedir. İŞKUR'a gidemeyen adaylar ise www.iskur.gov.tr üzerinden gerekli bilgileri öğrenebilir.

MÜRACAAT TARİHLERİNE DİKKAT EDİN

Bilindiği gibi İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda müracaatlar için kuruluşa 10 günlük süre verilmekte ve bu süre boyunca başvurular kabul edilmektedir. Bu yüzden güvenlik görevlisi alım ilanına başvuru yapacak olan adayların en kısa süre içerisinde İŞKUR'a başvuru yapması gerekmektedir.
Yine güvenlik görevlisi alımları il il yapıldığı içni adayların kendi illerinde güvenlik görevlisi alımı var mı yok mu sorusunun cevaplayabilmek için de sorgulatma yapması gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE