Diyarbakır Valiliği 742 Bekçi Alacak

Diyarbakır Valiliği bekçi alımı gerçekleştirecek. Diyarbakır Valiliği mahalle ve çarşı güvenliğini sağlamak amaçlı toplamda 742 adet bekçi alacak. Sizde başvuruda bulunmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Diyarbakır Valiliği 742 Bekçi Alacak
Devlet Personel Başkanlığının 06 Nisan 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre Diyarbakır Valiliği bünyesindeki mahalle ve çarşı güvenliğini korumak amaçlı toplamda 742 bekçi alacak. Yayımlanan şartlara göre başvuruda bulunacak olan adaylardan KPSS şartı aranmıyacak gbi duruyor. Ancak adayların başvuru onaylndığında Sözlü ve yazılı olarak iki aşamadan oluşacak bir sınav uygulanacaktır. Sınav derecesine göre başvuruları onaylanacaktır. Sizde bu bekçi alım ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki şartları , başvuu bilgilerini ve ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR:

  - En az ilk okul mezunu olan adaylar,
  - T.C Vatandaşı olan adaylar,
  - Askerliğini bitirmiş olan adaylar, 
  - 30 yaşından büyük olmayan adaylar,
  - Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
  - 657 Sayılı Devlet memurları Kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,
  - Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas veya yüz kızartıcı başka bir liilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak,
  - Türk toplum telakkilerine göre kötü şöhretli tanınmamak,
  - Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,

KADROLAR:

Bağlar : 135, Bismil : 26, Çermik 4, Çınar 7, Çüngüş 11, Dicle 7, Egil 13, Ergani 20, Hani 13, Hazro 8, Kayapınar 66, Kocaköy 4, Kulp 7, Lice 6, Silvan 29, Sur 43, Yenişehir 343 olmak üzere toplamda 742 Bekçi alınacak. 

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 06 Nisan 2016 tarihi ile 06 Mayıs 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, İstenilen evraklarla birlikte Çalışmak istedikleri valiliğe başvuruda bulunmaları gerekmektedir. İstenilen belgelere ilanın tam metninde ulaşabilirsiniz. İlanın

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 23:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol
Erol - 5 yıl Önce

Farkli şehirlerden o sehirde olmasakta başvuru yapabiluyor muyuz yapabilirsek nereye yapmaliyiz

Yücel büyük
Yücel büyük - 5 yıl Önce

Geliyorum