Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) 2 Bin 850 Güvenlik Görevlisi İlanı Bekleniyor

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) 2 bin 850 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurmuştu. İlanın yayımlanması bekleniyor.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) 2 Bin 850 Güvenlik Görevlisi İlanı Bekleniyor

Bilindiği üzere 2017 yılına girilmesi ile pek çok kamu kurumu ve bakanlıklar hazırlamış oldukları performans raporlarını kamuoyuna duyurmuştu. 2017 yılına girildikten sonra Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) tarafından kamuoyuna duyurulan performans raporunda 2 bin 850 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtilmişti.

Buna göre Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ)'nin yıl içerisinde toplam 2 bin 850 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapması beklenmektedir. Peki alımlar ne zaman yapılacak ve detaylar nedir.

SESİNİZ OLUYORUZ

İşin Olsa ekibine sosyal medya aracılığı ile çok sayıda adayın müracaat etmesi ile bu özel içeriği oluşturduk. Buna göre İşin Olsa ekibi ve binlerce aday Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ)'nin 2 bin 850 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapmasını bekliyor.

DHMİ 2 BİN 850 Güvenlik Görevlisi Alacak haberimizi 7 Mart 2017 tarihinde kamuoyuna duyurmuştuk. DHMİ'nin performans programında 2 bin 850 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapması gözüküyor ancak Temmuz ayının bitmesine sayılı günler kala hala bir ilan yayımlanmadı.

NE ZAMAN ALIM YAPILACAK

DHM'nin 2 bin 850 kişilik güvenlik görevlisi alımını bu sene yapması bekleniyor. İlan ne zaman yayımlanacak bilinmiyor ancak bir sorun olmadığı sürece yıl sonuna kadar 2 bin 850 kişilik güvenlik görevlisi alımı ilanının DHMİ tarafından hazırlanarak kamuoyuna duyurulması beklenmektedir.

TÜM İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2017, 07:41

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
işsiz
işsiz - 3 yıl Önce

burda yazılan güvenlik saıyısı kadar zaten mevcutta çalışan var diye biliyorum bu alım olursa ekmi olacak yoksa tekrarmi maglum ihale yoluyla oldugu için aydınlatırsanız sevinirim